SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
Witam.
Mam 16 lat , 1.70 wzrostu a moja waga to 70 kg.Chodzę 3-4 razy na siłownie i trzymam się diety. Zamierzam zrobić mase tylko problem w tym że nie mam tendencji do tych więc będzie mi ciężęj. Mam zamiar kupić gainer o nazwie "Trec MASS XXL".Po jakim czasie mniej więcej nabiore troche masy trzymająć diete i branie gainera ? Myślę też nad braniem kreatyny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5998
Drogi kolego, żeby "nabrać masy" musisz odpowiednio trenować, zapewniać mięśniom regeneracje i dostarczać organizmowi odpowiednią ilość kalorii, białka, węglowodanów i tłuszczy. Gainer to tylko uzupełnienie diety, używasz wtedy gdy nie dostarczasz odpowiedniej ilości substancji odżywczych organizmowi. Na kreatynę jest stanowczo za wcześnie. Po jakim czasie nabierzesz trochę masy? To zależy od wcześniej wspomnianych czynników i genetyki. Na to pytanie nikt nie jest Ci w stanie odpowiedzieć. Pozdrawiam!

Ciekawski małolat:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
j/w
Odpowiednie odżywianie + trening i powolutku będziesz szedł do przodu.
gainer dajesz wedle braków, także równie dobrze możesz zapytać nas o to ile przybierzesz na masie bez gainera.
Wszystko zależy od ciebie. Pamiętaj, że regeneracja też jest ważna. Jeżeli chodzi o kreatynę i inne suplementy oparte na niej, odpuść sobie póki co.
Tak spytam z ciekawości, jaki staż ?
Wklej tutaj także co jadasz w ciągu dnia, zobaczymy jak ta dieta wygląda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które suple lepsze na stawy ??

Następny temat

Jaka kreta pociągnie za sobą najmniej wody?

WHEY premium