SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreta pociągnie za sobą najmniej wody?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 166 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7682
Czeeeść, j/w , otóż od listopada planuję pociągnąć do końca roku co nieco i chciałbym spróbować jakiejś innej formy krety niż mono. Mam z dobre pół puchy mono universala w domu, ale zawsze mam problem z retencją, która mnie mocno chwyta już po 3-5 dniach, a do tej pory zawsze właśnie przy cyklach z mono korzystałem (noo może CP na 1 pamiętnym cyklu ale nie nie do końca pamiętam w sumie jak to było) więc jak to się ma w praktyce?
Dodam, że te 6-8tyg z wodą mi przeszkadza nawet w zawodzie, coś tam modeluje a różnica tygodniu przed/po mono np. na buzi jest z miejsca widoczna, od razu puchnę.
Jestem zadowolony z sylwetki jak i bf'a i wagę bardziej chcę trzymać niż dorzucać, noo ale z siłą lekko przydało by się wskoczyć ;) Dieta też zawsze czy to na codzień, czy przy mono była, więc przy tej retencji na pewno nie chodzi o nieprawidłowe odżywianie czy nadmiar sodu.
Czy np. jabłczan powinien zatrzymywać mniej wody? Ktoś kto korzystał i z jabłka i z mono w niedalekiej przeszłości mógłby powiedzieć coś więcej?
Jak tak to ewentualnie co na topie polecacie z kreatyn poza mono?
dzięki za pomoc, 5ka!

wiara, wiara, wiara... ;))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
j/w
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer

Następny temat

suplementacja po samobójczym roku

WHEY premium