SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GLUTAMINA-Raport

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34935

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 86
Juz sie pogubilem na poczatku polecialy sogi teraz ze to jest kiszka, i nie wiem czy warto to suplemetowac czy wart jest swojej ceny. Juz mialem sobie kupic a teraz sie zniechecilem bo nie jestem tak bogaty by wyzucac kase w bloto. Dziala na was L-GLUTAMINA czy nie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
co chcesz osiągnąć?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45818
soger

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 86
Chcę zwiekszyc sile i zbudowac fajną muskulature. Djete miej wiecej utrzymuje wcinam suple bialkowe cwicze 4 razy w tygodniu lecz sila mi nie idzie wrecz przeciwnie zaczelem sie cofac ale to raczej wina zlego treningu i przetrenowaniateraz teraz robie sobie tydzien przerwy i zaczynem trenowac z trenerem ale przydalo by sie cos wiecej niz to bialko, nie chce kreatyny bo jakos na mnie nie dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 402
Z czym pijecie glutamine, to słone jest jak cholera?
Co dodajecie dla poprawy smaku?

PS: 5gram gluty to czubata łyżeczka od herbaty?
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45818
słona gluta ? ja stosuje z ACTIVITY i niema smaku ale dodaje ją do CARBO po treningu

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
słona glutamina, powiedz, a nie odsprzedał ci jej jakis kolega..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mnie się podoba stwierdzenie: "że L-glutamina zarówno zwiększa jak i ogranicza redukcję białek - co oznacza, że działa zarówno anabolicznie jak i antykatabolicznie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 402
zaden kolega mi nie odsprzedal, kupilem w sklepie... Scitec'a.. i jest słona blee
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Glutamina

Następny temat

Co jest najlepsze na mase???

Wiecej