SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Francis Benfatto alternatywna droga do mistrzostwa

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Kiedyś kulturystą trzeba było się urodzić, teraz mamy Megabol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Błagam, nie pisz mi, że to ich prawdziwy slogan, nie dam rady chyba...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Wybacz, ale nie moge powaznie brac tekstu gdzie jest byk na byku, taki juz jestem.

Nie porownuje Ronniego do Benfatto. Pozatym gdy Ronnie to mowil, to nie wazyl tyle co dzisiaj, a o wiele mniej. Przywoluje tylko podobny przypadek gadania bredni. Jezeli wierzysz, ze ten zawodnik osiagnal swoja "forme" i sylwetke dzieki ziolkom - czy to w latach, gdy startowal za mlodu, czy teraz - to zyj dalej w tym basniowym swiecie. Ja nie wierze.

Pozdrawiam, Panie Inteligentny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Jak mozna wogole takie bzdury brac pod uwage, przeciez jakby odstawil, to by w przeciagu kilku miesiecy zlecial do sylwetki plazowej.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
Ja nie powiedziałem że wierze powiedziałem tylko ze jestem skłonny uwierzyć ale też mam pewne wątpliwości(czytajcie dokładnie!) poprostu wydawało mi sie ze utrzymanie 86kg nie było by takie trudne żeby nie dało się zrobić tego bez koksu to jest tylko 86 kg! Nurtuje mnie tylko problem robienia ostrej rzeżby i odwodnienia przed zawodami. Nie wiem może się mylę ale to jest tylko moja opinia

scR ja nie miałem zamiaru ciebie obrazić ani atakować przedstawiłem poprostu swój punkt widzenia więc sie nie gniewaj.

Ps. A co do ronniego to moze tez ma jakies ziółka i nie musi trzaskać koksu.

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3093
No wlasnie zeby zrobic startową defnicje i nie poleciec za bardzo na masie
to trzeba konkretnych srodkow

We are sending you a challenge it's very clear
We came to win that is why we are here
Demanding to be tested, tested by the best
Not to be forgotten like all the rest (ManowaR - Number One)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2772
Kiedyś była taka moda, że kulturyści i inni sportowcy wszem i wobec trąbili o tym , że są czyści a przyrost 50 cm w łapie to kwestia genetyki i 8 godzin treningu dziennie. Posłuchajcie tylko tych starych kulturystów po 50 r życia, którzy chodzą do waszych siłowni jakie głupoty p..rdolą , że oni to na schabowym się rozpakowali, mieli wielkie i pozbawione tłuszczu muskuły Wielu z tych typów nadal pokryjomu łyka mete i sie nie przyznaja. Wkurza mnie takie ściemnianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nie wiem co było by bardziej zabójcze, biorąc pod uwagę, że młodzież by ich naśladowała - sterydy, czy osiem godzin treningu dziennie, hehehe

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 394 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6126
nie no to juz jest bezczelne zeby wygadywac takie bzdury.wystarczy spojrzec na benefato zeby wiedziec ze to chodzacy syntetyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4582


prosze o to benfatto.po prawej w tym roku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Loaded Guns

Następny temat

Peter Grimkowsky - właściciel Gold's Gym

WHEY premium