SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muzyka do pozowania z 1980 - Frank Zane

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez ASNF z działu Aktualności - Kulturystyka i Fitness. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30
Witam,

poszukuję od wielu godzin nazwę kawałka, do którego w 1980 roku na Mr Olympia pozował Frank Zane. Przesłuchałem nawet wszystkie kawałki Pink Floyd (w 1983 pozował do "one of these days"), ale nie znalazłem. Podobno ta muzyka jest także w filmie Total Rebuild. Googlowałem. Przeszukiwałem stare wątki. Używałem TrackID. Nic.

Czy ktoś zna?
Za wszelkie wskazówki będę dozgonnie wdzięczny!

Jeśli to nieodpowiedni dział, to z góry przepraszam!
Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3513 Napisanych postów 41739 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 499302
muzyka faktycznie jest w filmie 'Total Rebuild', z tego filmu pochodzi fragment wklejony przez Ciebie, myślałem, że w napisach końcowych filmu będą wymienione utwory, ale jest tylko nazwisko Michael Burdett kompozytor ścieżki dźwiękowej do filmu, a nie z poszczególnych występów prezentowanych w nim

ja muzyki nie znam, nie było mnie wtedy na świecie

pytałem ojca, ale on niestety też nie kojarzy co to za track

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2014-12-25 17:53:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 3866 Napisanych postów 25371 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 702626
Jestem ciekaw -po co Tobie ta muzyka?
Pozowanie do tego przygotujesz?

Poza tym-warto zwrócić uwage na jakże odmienne pozowanie do dzisiejszych wystepów.
Szło wtedy super zdjęcia zrobić,bo każda poza dopieta do ostateczności i przytrzymana kilka sekund

Dziś wielu zawodników(w kategorii amatorskiej) spieszy sie,by zmieścić się w tych 60 sekundach- i to tak-jakby lepiej oceniano wiekszą ilość poz.
Wpływa to mocno na jakość pokazu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbiór linków działu 'Z archiwum kulturystyki'

Następny temat

Flavio Baccianini

MenS