Mike O'Hearn (50 l.) jest jedną z bardziej znanych osób w świecie fitnessu. Oprócz kulturystyki, którą uprawia właściwie od dziecka, jest także aktorem. Prezentuje nieziemską formę od ponad 30 lat i przy tym twierdzi, że jest naturalem! Czterokrotnie zdobył tytuł Mr. Natural Universe, pojawił się na ponad 500 okładkach czasopism w całej swojej karierze, co czyni go jedyną osobą w historii, która pojawiała się częściej na okładkach magazynów niż Arnold Schwarzenegger. Dwukrotnie wystąpił w programie NBC American Gladiators i trenował także sztuki walki.

Popularność zarówno na rynku fitness, jak i w telewizji sprawiła, że pojawia się na gościnnych występach podczas wielu zawodów kulturystycznych. Ostatnio został zaproszony na zawody NPC Northwest Championship, gdzie zaprezentował swoją imponującą sylwetkę na scenie.

Podczas tego wydarzenia miała miejsce mała wpadka O'Hearna...  Dokładnie był to upadek ze sceny, który wyglądał dość niebezpiecznie. Na szczęście wybrnął z tego i w późniejszym wywiadzie dla magazynu GI powiedział:

„Spadłem ze sceny, nie widziałem krawędzi. Natychmiast wstałem i kontynuowałem swój występ. Całkiem zawstydzające, ale życie jest wspaniałe i czasem powali cię na kolana sprawiając, że nabierasz pokory. Potrafię docenić małe rzeczy. Przedstawienie musi trwać. Trochę guzów i siniaków, ale nic mi nie będzie.”

ZOBACZ groźnie wyglądający upadek ze sceny!

https://youtu.be/nbTiQ8WtT8s

Komentarze (10)
Iron Stone

Taaa... Natural...

0
anubis84

Jak na naturala to nieźle, miał chłop pecha się zagapił, dobrze ze się nie połamał

0
szpena

Miał farta że się nie połamał, za ciekawie to nie wyglądało

0
milwall

Tak nieciekawie to wyglądało. Mozna się niexle uszkodzić spadajac z takiej wysokosci

0
langrafia

Przytulilabym:)

0
celnar

Jakby spadał to byś go łapała :-D

0
vitajs

Chwila nieuwagi i boom, nieraz tak bywa jak się w dal patrzy, to nie widać co pod nogami.

0
bogies

Koorwa ale łupnął./

0
domosos

no rzeczywiście ładnie się poskładał :-D

0
skorupski

Kolorowo to nie wyglądało, jakby co na dole jeszcze leżało to się zabić można.

0