SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loaded Guns

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855


"Naładowane Armaty Larrego Scotta"

prosze nie wpisywac sie az nie skoncze

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855




Trening Barków

"The Best Method For Packing Muscle On Your Shoulders"

Wyciskanie obrotowe sztangielek

Dokładnośc ruchu jest tutaj krytyczna.Wygląda mniejwięcej tak : Jak wyciskasz sztangielki ponad głowe, przedni akton barku pracuje najciężej, następnie gdy osiągniesz szczyt ruchu, ciągnij łokcie do tyłu tak mocno jak tylko możesz. Tylnie aktony barków są tu jedynymi które mogą cofnąć łokcie do tyłu. Następnie gdy opuścisz sztangielki niżej, daj łokcie i ciężar tak daleko jak to tylko możliwe. Jeśli utrzymasz małe palce rąk wysoko, napięcie przejdzie na boczny akton barków i kiedy skończysz będziesz miał przećwiczone wszystkie trzy głowy barków jednym ćwiczeniem.Larry radzi zacząć z małym ciężarem aby nauczyć się techniki, poleca ćwiczenie przed lustrem, należy pamiętać aby mały palec byl zawsze wyżej niż kciuk. Nie można pozwolić aby łokcie się zablokowały."Pamiętaj, nie wyciskasz sztangielek tylko łokcie. Brzmi dziwnie ale Twoje barki mają gdzieś co dzieje się z każdą sztangielką . Zacznij z dłońmi zwróconymi do lustra. Jeszcze raz powtórze ... wyciskaj łokcie do góry i za siebie tak daleko jak mozesz i próboj sobie wyobrazić jakbyś chciał zetknąć łokcie za glową(co jest oczywiście nie możliwe)"


Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-08-27 23:19:53

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855






Trening Bicepsów

"Best Lower Bicep Routine I've Found"

Najpierw, wybierz parę sztangielek, które mozesz podniesc 6 razy, sztange okolo 70% wagi sztangielek i sztange łamaną 80% wagi sztangielek.Ja na przykład używam 35kg sztangielek, 50kg sztangi i 60kg łamanej sztangi. Pierwsze jest obustronne uginanie przedramion ze sztangielkami, w sześciu pełnych powtórzeniach, następne 4 powtórzenia wykonujemy jedynie w górnej części ruchu-Larry nazywa to wypalaniem, poleca również oszukiwać. "Musisz zupełnie do dołu opuścić ciężar i odwinąć nadgarstki" - mówi Larry. Następnie bez żadnej przerwy przechodzimy do uginania ze sztangą szerokim chwytem. Z tego ćwiczenia pochodzi większośc masy i należy zachować tu dobrą technike. Zrób 10 pełnych powtórzeń wykonując każde powtórzenie powoli i bez oszukanych. Następnym ćwiczeniem które należy zrobić jest uginanie ze sztangą łamaną nachwytem. Larry sugeruje aby zrobić 6 pełnych dokładnych powtórzeń i cztery niepełne podobnie jak w ruchu ze sztangielkami. To jest właśnie jedna potrójna seria. Larry podkreśla iż ważne jest prostowanie ramion w dolnej części ruchu. Powinieneś zrobić od 3 do 5 serii. To jest zabójca dla Twoich bicepsów. Nawet nie uwierzysz jak wielki postęp zrobisz w budowie bicepsa. Używaj tego systemu przez tydzień, następnie zmień go na swój program, żeby odświerzyć swoje ramiona poczym wróć do tego.

[fotki wyszly w odwrotnej kolejnosci]

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-08-27 23:22:59

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855


Trening Tricepsów

"I Promise You Another Inch On Your Arms
If You Do Exactly What I’m Going To Tell you"
(Larry obiecuje dodatkowe 2,5cm w obwodzie jeśli
zrobimy dokładnie to co on chce nam powiedzieć)


Aby rozwinąć triceps Larry uważa że trzeba się skupić nad rozwojem głowy długiej gdyż jest największa i najbardziej masywna. Szczególny nacisk kładzie na rozciąganie tricepsa podczas ćwiczenia."Najpierw wytłumacze, jak robić to ćwiczenie. Klęczymy na ziemi tyłem do maszyny. Twoje łokcie leżą na ławeczce i twoje stopy są oparte o część wyciągu. Jeśli zrobisz wyszystko jak pisze mowię Ci bedziesz mi naprawde dziękować. Uwierz mi, pokazałem to Lou Ferrigno i teraz ciągle o tym rozmawiamy. Pamiętaj, kluczem do zbudowania głowy długiej jest trzymanie ramion ponad głową. Tu jest mała wskazówka... do zrobienia tego nawet lepiej. Kiedy przedramiona wracają, opuść ciało niżej niż ławka, dzięki temu zyskasz jeszcze niesamowite rozciągnięcie w tricepsie. Prawie bym zapomniał, będziesz potrzebował rurki w kształcie V. Dodatkowo, powinna mieć przynajmiej 5 cm średnicy. To są istotne szczegóły. Uwierz mi prówałem wszystkich typów innych combinacji. Te dowiodły że są najlepsze." Oprócz tego Larry wykonywał jeszcze wyciskanei francuskie ze sztangą łamaną oraz wyrzuty ramion do tyłu ze sztangielką, wszystko w około 8 powtórzeniach.

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855


Trening Przedramion

"Forearms That Look Like Bowling Pins"


Na przedramiona poleca uginanie nadgarstków z palcem po tej samej stronie co reszta palców. Istotą jest wielki ciężar. Larry poleca zrobienie jednej serii do około 20 powtórzeń, ostatnie powtórzenia mogą być nawet w 1/4 albo 1/8 ruchu. Ważne jest aby dać z siebie wszystko. Następnie należy zrobić kolejną serie z mniejszym ciężarem równiez do około 20 powtórzeń, w jak najbardziej pełnym zakresie ruchu jak to tylko możliwe.


Larry Scott poleca ćwiczenie barków, biepsów, tricepsów i przedramion na jednym treningu właśnie w tej kolejności.


Wszelkie prawa zastrzeżone.

moze ktos przetestuje? ja robilem kiedys metode na samego bicepsa i musze przyznac ze bylem zaskoczony ale jakos "balem sie" tej hardcorowej i nie stosowalem tego czesto
(to juz wszystko)

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-08-27 23:43:07

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6705
ja stosowałem ten triset larrego na bicepsy z 3 razy ? po kazdym miałem na next day mega zakwasy i pompa 1,5cm po treningu samych bicepsów

co do przedramion jak spróbowałem je ćwiczyć "małpim chwytem" to wieksza pompa, palenie i wiadomo zakwasy na przedramionach tommorow

Arnold is numero uno !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
tylko zeby jeszcze rosło a nie sama pompa i zakwasy

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Yarekbboy dobre stwierdzenie.
sog za fajny art

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 693 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 915
Fajny art. Fajną ma koleś łapę. Sog jak wejdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Phil Hill - Galeria

Następny temat

Francis Benfatto alternatywna droga do mistrzostwa

WHEY premium