SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman droga do Mr.Olimpia

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez SneS z działu Aktualności - Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1720
Zobacz, jak Ronnie Coleman zdobywał tytuł Mr. Olimpia (1998- 2005)

MR.OLIMPIA 1998




MR. OLIMPIA 1999




MR. OLIMPIA 2000




MR. OLIMPIA 2001




MR. OLIMPIA 2002




MR. OLIMPIA 2003




MR. OLIMPIA 2004




MR. OLIMPIA 2005




Pozdrowienia dla wszystkich fanów BigRona
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1720
Czy ktoś powtórzy wyczyn Ronnie Colemana i Lee Haney'a.. Może to będzie Jay Cutler, który wreszcie po paru próbach zdetronizował mistrza, lub Evan Centopani wschodząca młoda gwiazda. Zobaczymy co przyniesie czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Warto obejrzeć nagranie z zawodów z 2001 roku i stwierdzić, że to Jay Cutler powinien wygrać te zawody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11320
Nie zgodzę się z tobą.Ronnie był wtedy lepszy od Cutlera

Zmieniony przez - gawron9292 w dniu 2008-08-01 18:05:49

Zmieniony przez - gawron9292 w dniu 2008-08-01 18:06:16

Nie mam podpisu pod wypowiedziami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
W 2002 zdecydowanie powinien wygrać Kevin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Dlaczego uważasz, że Levrone był w 2002 lepszy od Colemana?

Gawron9292 - na jakiej podstawie wysnuwasz swój wniosek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
No cóż. W 2002 Ronniemu już bęben wywaliło. Jakiś super większy od Kevina nie był, bo ważył tylko 5kg więcej. Poza tym spójrz na Kevina o wiele bardziej estetyczny, a nie taka rozdmuchana sylwetka z rozdętym bebechem. Fakt Coleman był dobry, ale wcześniej, w 99 to jeszcze jakoś wyglądało. Oczywiście to mój punkt widzenia, mi się bardziej podoba sylwetka Kevina i oczywiście wy się możecie z tym nie zgadzać.

Zresztą zobacz sam Kevina w 2002








Zmieniony przez - łysydrops w dniu 2008-08-01 22:03:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Coleman co prawda okazał sie lepszy od Arnolda, bo zdobył tytuł Mr. O 8 razy, a Arnold 7, ale jakoś wszyscy wychwalają, podziwiają i wielbią Arniego - i w sumie mnie to nie dziwi, bo Arnie wyglądał super- miał mase, ale sylwetka była harmonijna, a Coleman to jak dla mnie tłusty wieprz, którego matka karmiła omnadrenem w butelce, zamiast mleka, nie oszukujmy sie - porównajmy sylwetki tych 2 mistrzów Mr O

nie chciałem urazić fanów Ronniego z całym szacunkiem, an pewno nie wyglądał tak od urodzenia i wylał litry potu, osiągając tak kosmiczne wymiary, wyraziłem tylko swoją opinię

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4039
Coleman to jak dla mnie tłusty wieprz
Tłuszczu to on za dużo raczej nie ma, na pewno mniej niż Arni, ale fakt faktem, że kaban ma wypchany jak kobieta w ciąży, co na pewno nie wygląda estetycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1720
Myślę, że najlepsza sylwetka Ronniego przypadają na lata 1998-01,. W kulturystyce jest taki trend, że im większy tym lepszy. A Coleman był duży i przy tym wyrzeźbiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Masertiger - "W kulturystyce jest taki trend, że im większy tym lepszy" - moze tak, ale Coleman przeszedł wszystkich

większy biceps ma chyba tylko Vallentino (synthol)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Historia Mr Olympia

Następny temat

Historia kulturystyki...

WHEY premium