SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Formuły w kickboxingu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4884
Witam, jak to jest z tym formułami? Na każdej sekcji trenuje się w innej formule czy jak? Wyjaśni mi to ktoś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45896
nie trenujesz normalnie wszystko.później po prostu wykorzystujesz to co jest potrzebne do danej formuły.chyba że trafi się klub tylko co trenują pod k-1 to inna bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4884
a co jeśli nie chcę mieć kolan i łokci na treningach i tylko kopnięcia po wyżej pasa jak w full contact
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Formuły te to rodzaj rywalizacji podczas zawodów , generalnie to wszystko jest trenowane , ale zależy w jakich zawodach jakich formułach dany klub bierze udział , no i wtedy tylko pod te wybrane formuły mogą trenować . Raczej będziesz trenował to co trener każe , ale nie musisz brać udziału w z zawodach w tej formule . Np Kolan i low kicków nie ma w full . light i semi .

A powiedz dlaczego nie chcesz trenować łokci i kolan ? łokci akurat w kb nie ma .

Zmieniony przez - RafiTile w dniu 2012-10-28 00:16:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4884
Nie wiem, szczerze to mam jakiś strach przed uderzeniem kolanem w twarz, tak samo łokciem. Ale na sparingach jeśli trener trenuje w tej formule to też będę musiał ich używać tak samo jak mój sparingpartner?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nie tak łatwo wsadzić kolano na twarz, uwierz poza tym, w K-1 dozwolone jest jedno w serii. Łokci nie ma wcale.
Zakładam, że przed rozpoczęciem sparingu trener Wam mówi, na jakich zasadach sparujecie.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Nie ma czegoś takiego że łapiesz na chama za głowę i tłuczesz do upadłego kolanem więc się nie bój . Mógłbyś sam pójść w końcu i zobaczyć jak treningi wyglądają .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4884
Treningi mogę zacząć dopiero w styczniu więc jeszcze trochę poczekam, póki co chce trochę się dowiedzieć co mnie czeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Sekcje kick boxingu bywają tak różne że nie jesteśmy w stanie ci powiedzieć co dokładnie cię czeka . Lepiej żebyś zaczął teraz , jak nie kb to co innego bo takie zwlekanie zwykle kończy się tym że się nigdy do niczego nie zabierze , a potwierdziło się to już wielu przypadkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4884
No zacząłbym wcześniej ale nie mogę z powodu dodatkowych zajęć w szkole, które trwają do stycznia no i z powodów finansowych (nadchodzące święta)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ndou dla BB: Walczę dla biednych dzieci, nie poddam się tak łatwo

Następny temat

pustka w głowie

WHEY premium