SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Flomka/Forma nie tylko na lato, ale na lata!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Co to jest torebka ryżu

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
są jeszcze strączki (te podbiją też białko), kasza jaglana, kasza gryczana

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ruda_29
Co to jest torebka ryżu

Jak jest suchy to wygląda na niewiele,ale ugotuję i przesypuję do pojemniczka żeby zabrać ze sobą to ...


Arphiel
są jeszcze strączki (te podbiją też białko), kasza jaglana, kasza gryczana
Kasze też szamam, ale nic nie zmienia faktu, że 100 g to nadal cały woreczek
A szparagową mogę np. na masełku klarowanym upichcić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Szparagowej akurat nie liczy się do bilansu to zielenina jest i tak możesz tylko masło wlicz Strączki takie jak fasola jaś, ciecierzyca czy soczewica
Ale 100g kaszy to tez przecież cały woreczek

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arphiel
Ale 100g kaszy to tez przecież cały woreczek
Wiem, wiem i właśnie o tym pisałam, że to nadal cały worek
Arphiel
Strączki takie jak fasola jaś, ciecierzyca czy soczewica
Ostatnio pół miasta za awokado zlatałam, podejrzewam, że jak sprzedawczyni usłyszy ciecierzyca/soczewica to spadnie z krzesła


Zmieniony przez - Flomka w dniu 2013-01-29 20:31:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2083
Witam u Ciebie, dołączam się i dzielnie kibicuję :) A ciecierzycę i soczewicę znalazłam bez problemu tesco, może masz gdzieś niedaleko :) Ja na razie przeglądam czyjeś diety, mam straszny problem ze skomponowaniem sobie tego co mam zjeść, zabrać do pracy itp... Powodzenia w treningach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dziękuję i wzajemnie :)
Czytaj i szukaj, tutaj jest kopalnia wiedzy, ja też na początku nie ogarniałam, ale wszystkiego idzie się nauczyć. Mało tego , można jeść zdrowo i przemegasmacznie , z resztą - można wszystko, wystarczy chcieć i uwierzyć w siebie !
Tesco mam w okolicznym mieście, 50 km., ale często tam bywam, więc podskoczę, dzięki :)

Dziś niestety DNT z uwagi na @, posłuchałam rady bardziej doświadczonych , miska w załączniku, 2 posiłek trochę niedojedzony,ale tak delikatnie, wielkiej tragedii chyba z tego nie będzie .

EDIT:
ZNOWU bez treningu,jutro już mam nadzieję będę w formie nadającej się do tre, to przy okazji filmik nagram. Miska z dzisiaj, btw. tatar wołowy, taki surowy, normalny tatar z żółtkiem i ogórasem mogę szamać?





Zmieniony przez - Flomka w dniu 2013-01-31 20:07:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powracam , w sumie nie uciekłam tylko zawieje w moim mieście odebrały mi dostęp do Internetu, a z telefonu niewygodnie skrobać na Forum. Czystą miskę trzymałam, trening jeden niestety odpadł w tym tyg. z uwagi na @, ale nadrobię w następnym.
Zrzutów z miski nie wklejam, bo zazwyczaj bazuję na podobnych produktach, pilnuję rozkładu 1700 kcal, 130B/ 75T/ 130 W +/- 10/20 kcal. Michę rozpisuję sobie dokładnie po to, by mieć orientację w zakupach i takie tam. Tak przy okazji, zauważyłam, że jem i... jestem głodna , mimo, że na początku wydawało mnie się to ogromem żarcia.

Jutro:
Pos: 1/2 łosoś wędzony, szpinak, chleb żytni razowy;
Pos: 2/3 Indyk z warzywami i brązowym makaronem + oliwa;
Pos. 4: Migdały
Pos 5: Jaja na maśle klarowanym
( 1707kcal, 127g B / 74g T, 132g W. )


Jeśli chodzi o ćwiczenia, to faktycznie, musiałam coś popyerdolić, bo dzisiaj 5 kg hantlami robiłam wyciskanie płasko, a na barki ledwo 12 powtórzeń nimi zrobiłam, więc Arphiel rację miałaś


Co do tych filmików, nagrałam, moglabym Szefowej jakoś na @ podesłać czy cuś, jak ładnie poproszę ?

Zmieniony przez - Flomka w dniu 2013-02-03 21:08:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Flomka
Tak przy okazji, zauważyłam, że jem i... jestem głodna , mimo, że na początku wydawało mnie się to ogromem żarcia.


Ha! Było mówione, to nie wierzyła. No to samo się jej udowodniło

Filmy wrzuć na YT i podeślij linki przez pw
Pomiary to kiedy tutaj mamy, hę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martucca
Ha! Było mówione, to nie wierzyła. No to samo się jej udowodniło

Wierzyła, wierzyła , tylko myślała, że to dużo żarcia :P

Link poszedł w PW.

Pomiary, no właśnie, wypadły dzisiaj, co prawda końcówka @, ale zaryzykowałam zabawę z centymetrem, miało być na czczo, ale rano nie ogarnęłam, więc są po posiłkach. Coś tam się rusza


Żarcie na jutro:
1. Tuńczyk + jajo + żytni razowy
2/3. Makaron brązowy + kura + warzywa + oliwa + migdały
4. Makrela + jajo + żytni razowy
5. Tatar wołowy + żółtko + ogóras.

Razem : 1697kcal; 138g B / 72g T / 126g WW


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tłuszczu i rzeźba

Następny temat

Wszystko od nowa, ocena diety, treningu.

WHEY premium