SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Flomka/Forma nie tylko na lato, ale na lata!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
na lydke tez przyjdzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obliques
na lydke tez przyjdzie czas
I hope so

hasarapasa
ładnie spada :) będę zaglądać tutaj :)
Ma z czego to spada , zapraszam :)


Zmieniony przez - Flomka w dniu 2013-02-04 22:12:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i proszę, jak ładnie chudniemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martucca
No i proszę, jak ładnie chudniemy
coś tam się rusza

Miska na jutro:
1. Żytni razowy + matjas + warzywa,
2. Udziec z kury + ryż + warzywa,
3. Schab + ryż + warzywa,
4. Makrela + żytni razowy,
5. Mintaj + kapucha.

Razem: 1701kcal, 135g B / 74g T / 128g WW

Dzisiaj trening, jakiś taki mało mocy, nie wiem czy słaba po @ jestem, czy ki czort

1. Klatka - 2 x 5 kg/15 powtórzeń; 2 x 5kg/12 :( powtórzeń - 2 ostatnie w drugiej serii ledwo, ledwo nie dałam więcej rady
2. Francuskie uginanie - 2 x 2 kg/15 powtórzeń; 2 x 3 kg/ 13 powtórzeń
3. Wyciskanie barki 2 x 3kg/15 powtórzeń; 2 x 3 kg 13 powtórzeń - i tu podejrzewam, że w ostatnim treningu był wlaśnie błąd,bo drugą serię ledwo ogarnęłam i w dodatku nie do końca
4. Wiosłowanie 2 x 4 kg/14 powtórzeń; 2 x 4 kg /13 powtórzeń - chyba słabe łapy mam
5. Wznosy z opadu 2 x 15 powtórzeń
6. Przysiad z piłką 2 x 5 kg w dwóch seriach po 15 powt.
7. Wznosy bioder 2 x 15 powtórzeń
8. Wznosy łydek 15 powtórzeń bez obciążenia; 2 x 1 kg /15 powtórzeń - ciężko mi z tymi łydkami, najbardziej one mi dają popalić, czy to ćwiczenie mogę np.zastąpić wspinaniem się na palce? Tylko w takim przypadku nie bardzo wiem co z obciążeniem

+ 20 min. aero na rowerku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten no... tak nieśmiało zapytam co z tym filmikiem Szefowo

Micha na jutro tak samo jak dziś, bo przed momentem wpadłam do domku i nie mam czasu na kombinowanie, a dzisiejsze składniki na stanie są
Za to na pojutrze zaopatrzyłam się w białą fasolę (fasoli nie jadłam X lat, właśnie ją "namaczam" ) i zamierzam ją dodać do mojego nowego menu, we'll see co z tego wyniknie :D

Zmieniony przez - Flomka w dniu 2013-02-06 21:25:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj i dziś - kompletna porażka, 2 dni "ściskania" się z kibelkiem. Dopadła mnie grypa żołądkowa i zdycham (w dosłownym tego słowa znaczeniu) , mam jakieś prochy do łykania i poza wczorajszą wieczorną jajecznicą nic nie tknęłam. Pochłaniam za to masę wody mineralnej.
Wściekła jestem potwornie, bardzo źle wpłyną te dni niejedzenia i brak treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Flomka bez stresu chorujesz zdarza się, najpierw wyzdrowiej. Jak zaczniesz jeść to spokojnie zacznij od kleiku ryżowego czy marchwianki, nie wpychaj też nic na siłę jak chorujesz.
Zdrowie przede wszystkim

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, wiem, że zdarza się każdemu, ale jak już coś robię, to lubię robić to porządnie, a tu zonk :<.

Rzaaadko się zdarza, że mam takie właśnie dwu, trzydniowe przygody z żołądkiem, mimo, że nie eksperymentuję z jedzeniem, więc nie wiem z czego to wynika.
Dzisiaj pochłeptałam trochę marchwiówy właśnie, ale zaczynam już odczuwać głód, więc chyba jest lepiej. Szkoda mi tylko 3 straconych dni :/

Zmieniony przez - Flomka w dniu 2013-02-09 15:50:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Może Cie zaskoczę ale jak dasz spokój na czas choroby to jest właśnie "porządnie zrobione" a wiesz dlaczego? Bo organizm potrzebuje też odpoczynku Zajechać się ćwicząc codziennie i niezależnie od samopoczucia to każdy potrafi ale mądry człowiek słucha swojego organizmu i jak ten woła o odpoczynek (czy to przez zmęczenie czy chorobę) to odpoczywa i nie przejmuje się straconym treningiem. Chyba nie muszę mówić, że trening w taki czas to też nie trening
Całkowicie Ciebie rozumiem bo sama na początku zajeżdżałam się i chyba najważniejsze czego tutaj się nauczyłam to właśnie słuchanie swojego ciała, że odpoczynek i relaks jest tak samo ważny jak trening i trzymanie michy.
Więc nie przejmuj się a weź to raczej jako lekcję

Jak masz częste problemy z żołądkiem to popytaj w pogadankach może któraś dziewczyna ma na zbyciu kombuchę. Jedz też kiszonki najlepiej własnej roboty

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tłuszczu i rzeźba

Następny temat

Wszystko od nowa, ocena diety, treningu.

WHEY premium