SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Flomka/Forma nie tylko na lato, ale na lata!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miska trzymana all the time, rozpisek nie wrzucam, bo bazuję na tych samych produktach mniej więcej, rozkład zawsze zgodny z zaleceniami +/i maks 2-3 g
Pytałam gdzieś wcześniej o ćwiczenia z gumą, wiem, że nie ćwiczy się poszczególnych partii mięśni, czy ćwiczeń bez "nóg", jakkolwiek to nazwać, ale czy mogę sobie pozwolić na takowe ćwiczenia?



Zmieniony przez - Flomka w dniu 2013-02-27 20:40:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt nic nie podpowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale co za problem z gumą?, oczywiście ze ćwiczy sie poszczególne partie miesni, raczej nie ćwiczy sie tylko jednej partii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obliques
ale co za problem z gumą?, oczywiście ze ćwiczy sie poszczególne partie miesni, raczej nie ćwiczy sie tylko jednej partii
To miałam na myśli własnie, źle się wyraziłam

Problem ogólnie jest taki, że robiłam trening z piłką by You, ale chwilowo jestem uziemiona z powodu skręconej kostki i zaczęłam zastanawiać się nad zakupem gum, bo wydaje mnie się, że z nimi w "tym stanie" ogarnę jakis trening, bo z hantlami np. przysiadu nie dam rady zrobić, a braki treningów mi doskwierają strasznie
Nie chcę stać w miejscu, tym bardziej, że progres był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie przejmuj sie, jezeli nie mozesz czegos robic to szukasz zastepstwa, Wazne by robic to co sie moze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh dzięki, mimo braku treningów minimalne spadki są, pewnie z uwagi na czystą miskę, ale co z tego, skoro 2 tygodnie bez tre,w poniedziałek ściągam opaskę z giry, ale nadal naparza...
Biednemu to zawsze wiatr w oczy :(

Bez żelastwa rozumiem nic sensownego nie da rady zrobić, trening z gumami nie zastąpi siłowego? na chwilę obecną, nawet na rowerku nie dam rady jeździć, chyba, że jedną nogą, tak jak i na skakance

Zmieniony przez - Flomka w dniu 2013-03-07 21:45:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dlaczego, nie? oczywiście ze da, .. zastapi... to troche postawione pytania na głowie, licza sie cele i wtedy da sie ocenic trening i jego mozliwości. Jezli chodiz o ruch , sprawność i budowe podstawowej siły, gumy sa jak najbardziej na miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrafisz dodać ludziom skrzydeł jednym krótkim zdaniem

qbliques
licza sie cele i wtedy da sie ocenic trening i jego mozliwości.
cel jest tylko jeden , redukcja, redukcja i jeszcze raz redukcja. Czas nie ma dla mnie znaczenia, liczy się efekt końcowy.
Jeśli chodzi o "dietę", to nawyki żywieniowe zmieniłam o 180 stopni i nie nazywam tego dietą, a racjonalnym odżywianiem się, wcześniej potrafiłam jeść 2-3 posiłki na dobę, teraz jem 5 i głodna chodzę, a cm lecą (leciały).

Dotychczas tak jak pisałam, ćwiczyłam na piłce i minimalny progres z treningu na trening był, miskowych wpadek brak

Co do gum, mam 5 oporowych : 2,3
3,1
5,8
8,6 i 10 kg,

postaram sie na podstawie tre z piłką skręcić z nimi trening i wklepię tutaj do oceny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tłuszczu i rzeźba

Następny temat

Wszystko od nowa, ocena diety, treningu.

WHEY premium