SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Flomka/Forma nie tylko na lato, ale na lata!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@Arphiel - tak, tak, miałam na myśli out całkowity

@medit - Tobie też good luck!
Nie dziękuję za powodzenie, Dziewczyny
Fajnie tutaj, nigdzie nie mam zamiaru zwiewać. Pozapyerdalam sobie troszkę

Jeszcze mam pytanko, przy ćwiczeniach z piłą, robić brzuszki czy niet ?
Piłkę mogę zastąpić ławką, czy lepiej na piłce ćwiczyć, tak jak jest w treningu rozpisane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zauważyłam,że dla większości osób tematy są dziennikami treningowymi, więc i ja od jutrzejszego treningu zacznę wrzucać rozpiski z ewentualnymi uwagami. Głównie chodziło mi o wrzucanie michy, by mieć kontrolę, ale DT też się przyda. Dzisiaj, jako, że wczoraj przesunęłam trening z poniedziałku, DNT, ale żeby nie spocząć na laurach, ok. godzinny szybki marsz + ze 3 razy schody z domu na dół i z powrotem

Micha z dziś + pytanie, matiasa mogę sobie wrzucić do miski, oczywiście w ramach bilansu? Czy raczej śledzie itp. odpuścić ? Szefowa mnie trochę zastrzeliła ucięciem nabiału, bo właśnie zazwyczaj to on był moim ostatnim posiłkiem, w połączeniu z jakąs rybką, czy czasem owocem


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
po prostu dzinnik ułatwia doradzanie, nie da sie prowadzic kogos nie wiedząc nic o tym co robi jak je.. i jakie ma postepy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiedziała , już się poprawia , zrzuty z miski regularnie wrzucałam, dzisiaj dodatkowo z treningu.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy to wina złej techniki, czy czegoś innego, ale łydki po wczorajszych wznosach potwornie mnie napyerniczają
Miska z dziś, kuraka w ostatnim posiłku było 60 g.zamiast 80-ciu, przygotowuję dietę dzień, czasem dwa wcześniej i drukuję żeby wiedzieć co gotować. [ kurak jak wcześniej pisałam, tak jak indyk i jaja - wsiowy, znajoma mi załatwia ]
Odwiedziłam dzisiaj moich Rodziców z jednym z posiłków, spojrzeli tylko na siebie i zapytali "jak można tyle jeść i chudnąć?" xD, nie uwierzyli jak powiedziałam, że czasem 3 x dziennie jem mięcho

I jeszcze mam pytanie, takie trochę z głupia frant, jak sobię żuję np. 1 pastylkę gumy dziennie to okrutne zło, czy raczej nie muszę odpuszczać?





Zmieniony przez - Flomka w dniu 2013-01-25 21:53:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
uuu zdaza sie, ze lydko obryaja nawet bez ciazaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze wykonane ćwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jedna guma dziennie spustoszenia nie uczyni

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martucca
Dobrze wykonane ćwiczenie

Hip hip hurra !

Póki co kombinuję miskę na następny tydzień, a tu dzisiejsza.
Wpyerniczyłam dzisiaj trochę jaj i chleba na zakwasie, czuję się trochę jak prosiak , trochę węgli nie dobiłam :/

Zastanawiam się czy to możliwe,że żarcie ma wpływ na włosy. Miskę wyczyściłam jakieś 2 m-ce temu, czasem zdarzały się jakieś posiłki niemile widziane w diecie, ale wtedy nie byłam jeszcze w 100 % gotowa do redukcji, teraz jest inaczej, podchodzę do tematu całkiem serio. Do sedna, odkąd zaczęłam jeść inaczej, moje włosy, mimo, że zawsze były gęste, teraz rosną jak jakieś opętane



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście, że dieta ma wpływ A dawno temu, kiedy diagnostyka medyczna była sztuką, lekarze oglądali włosy i paznokcie pacjentów, bo one mówią, co się we wnętrzu ciała dzieje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tłuszczu i rzeźba

Następny temat

Wszystko od nowa, ocena diety, treningu.

WHEY premium