SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fit & Emil back to reality...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ok, już nic nie mówię
czasem doda oliwy...no luz
omega-3- ale jedynie ALA
można tak, a można inaczej, tylko dodałem uwagę

"to jest gra musisz byc najlepszy a nie najzdrowszy"

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
DOkłądnie mam takie odzucia jak Sonbaty
Miałem własnie napisac
Na tych zdjeciach wida gości, któzy mieli dużo gorszą definicje, proporcje oraz odtłuszczenie
Choc zapewne wiecej wazyli... a jak wiadomo to nie o to tylko chodzi
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873
coz nie moge sie tak tez usprawiedliwiac sedziowie uwazali widac inaczej chodz nie powiem tez nie jestem zadowolony z osiagow ale coz mam nadzieje nastpnym razem bede lepszy wiem ze wiecej nie bed echcial startowac w zadnych takich zawodach z pcimia dolnego

koleny cel debiuty ale kawal roboty przedemna oj kawał... trzeba sporo miesni narzucic

Wiliam czasem dobrze slyszec inne zdanie czlowiek sie ciagle uczy ja ciagle zdobywam nowa wiedze ktora z czasem mam nadzieje wykorzystam i bedzie lepiej z czasem mam nadzieje przyzwyczaje sie do tego oleju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
po prostu do diety dorzuć omega-3 w kapsach, z łyknięciem kaps. chyba nie masz problemu, a lniany, stopniowo zamieniaj na oliwę.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873


omega w kaps porstu tak mnei zamulalo jakos kiepsko sie po tym czulem brale poi 3 kaops do kazdego posilku keidys i ogolnie niby mialo dzialac fajnie poprawic troche samoopoiczucie alke jakos wogole na mnie dzialalo w odwrotna strone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 155
Fit dzieki za pm :) jak juz pisałem za***iscie pełen podziw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22533
LOL! jestem pełen podziwu!! Co tu dużo mówic!! RESPECT!! życze powodzenia w dążeniu do upragnionego celu!! pozdro!!

Zmieniony przez - xMaRiUsZx w dniu 2006-05-31 14:27:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
zmiana forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
super wyglad ! zycze sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Soho

twoja ostatnia wypowiedz zastanawia mnie czy ty wogole masz pojecie o ksztaltowaniu sylwetki, co do mozliwosci metod, uwarunkowan itd

czas i rygor to nie wszystko

wiele wiele innych elementow
sklada sie na caloksztalt

zupełnie innych metod i caloksztaltu przygotowan potrzebuje normalny szczupły chlopak
a zupełnie innemu rygorowi poddany bedzie młody zatuczony na wlasne zyczenie prosiak




Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2006-05-31 17:35:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak dawkować Xpand??????

Następny temat

SP 80 !!!

WHEY premium