SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fit & Emil back to reality...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115984

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
proporcji tłuszczy
jednonienasycone??
nasycone
o-3 jedynie z lnianego

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
wylliam
nie patrz slepow w trendy jakie macie w odzywianiu

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
dobra sylwetka gratulacje oby tak dalej

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
gdyby to były tylko "trendy" to by nie było sensu w ogóle o nich pisać.
i gdyby rzucił tę dietę bez fotek i swojego opisu, każdy z Was by się doczepił
ale ok
powodzenia Fit

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
FIT zle sie czuje na tluszczach generalnie poprzednia dieta byla praktycznie ww+białko i ja jestem za taka dieta a przynajmiej nie łaczenia wszystkiego w jednym posilku
wyliam tak jak poprzednicy nie patrz na wytyczne jakie sa w odzywianiu to jest gra musisz byc najlepszy a nie najzdrowszy

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
Fit MEGA OGROMNIASTY SZACUNEK ZA WYGLĄD !! coś pięknego ;D

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przypomne tylko dawkowanie na ten miesiąc

dziennie

200g

2 porcje xp
o innych porach zeby nie mieszać
4 caps alkalynu

celem suplementacji jest rozpedzienie obrotow
z racji braku problemow z tł
wcinac ile wlezie jesli mozna sobie na to pozwolic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873
Witam z rana

Suplementacja wlasnie jak napisał Bul.
dzis juz zaczałem pic gainerka smak truskawkowy bardzo dopbry chodz troche jak dla mnie przy slodki ale nastepnym razem zmieszam wiecej wody.

Aeroby robie tylko na steperku obecnie podczas rzezby byl to rano rowerek po treingu silowym steperek.

Hera no sozk poprstu hmmmm O_O ze ktos mnie kojarzy...

Litwin coz tu zaqzdroscic suple to tylko dodatek one miesni nie zbuduja...

PIGKiler poniewaz bede z tygodnia na tydzien zwiekszal kalorycznosc dodane mam aeroby by podkrecic troche metabolizm i bym mogl wiecej jesc :).

Wiliam jak ktos napisal zle reaguje na tluszcze zle sie czuje po nich zwlaszcza np oliwa z oliwek ciagle ble mam uczucie po tym.
A poniewaz teraz bede chcial zwiekszyc kalorycznosc i jakos moze sie przemoc do tluszczy dlatego do posilkow mam po jednej lyzce stopniowo bede zwiekszal nie mozna oleju odrazu dodac na maxa.
coz czasem teria z praktyka sie mija... kazdy musi obserwowac wlasny organizm... i wuczuc po czym dobrze sie czuje.

Szoho oj oby oby sie jakos ruszylo do przodu



Zmieniony przez - FIT w dniu 2006-05-31 09:35:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
wyliam - jak każdy z nas miał by czas na ptzestrzeganie tego stosunku - każdy by wyglądał jak FIT - a jest inaczej.

Liczy sie bilans ogolny czyli omega-3 jaką ma - czasem doda oliwy i jest dobrze.


FIT - będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jeśli chodzi o zmiany w sylwetce to oczywiście są bardzo duże, ale akurat dla mnie nie są one zaskakujące. Każdy kto ma trochę do czynienia z wyczynem i zawodnikami wie jak dużo można zrobić w kilka miesięcy dzięki samozaparciu i idealnej diecie.
Ja osobiście zwróciłbym uwagę na te zawody. Nie wiem co to były za zawody, kto sędziował itp., ale opierając się tylko na zamieszczonych zdjęciach (być może w realu wyglądało to inaczej), ja postawiłbym Ciebie przynajmniej 2-3 miejsca wyżej. Mimo mniejszej masy miałeś znacznie bardziej estetyczną sylwetkę i byłeś lepiej przygotowany do zawodów od niektórych rywali.
Ale tak jak mówię, to odczucie na podstawie tych kilku zdjęć, nie wiem jak to wyglądało w rzeczywistości.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak dawkować Xpand??????

Następny temat

SP 80 !!!

WHEY premium