SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fit & Emil back to reality...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115929

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873
hehe nie akurat ja jestem przeciwnikiem takowych bajek

juz pislame o tej laktozie ze nie trawie i dlatego odstawilem wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
FIT przy okazji zapytam czy dodatkowo uwzględniasz solidną suplementacje wapniem, bo dieta raczej jest uboga w ten składnik mineralny... ogólnie można powiedzieć, że w rafinowanym ryżu, kurczaku i oleju lnianym nie znajdziesz wszystkich potrzebnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-06-11 21:54:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873
narazie nie dostarczałem lada dzien powinienem miec Animal Paka i tam jes ok 2g wapnia wiec powinno starczyc ew jakies inne pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
wapn z uniwersala z muszelek albo zmielone skorupy jajek ale tego nie probowalem jeszcze(i chyba nie sprobuje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873
A teraz do tematu zapraszam mojego przyjaciela a zarazem partnera treningowego EMILA z ktorym to przez dziesiatki godzin przestepowalem aeroby i nieraz mnie ustawial do pionu jak jzu nie chiało mi sie cwiczyc ten chlopak ma serce do cwiczen naprawde go bardzo podziwiam za to co robi. Obecnie konczy redukcje i juz niedlugo beda fotki z po reduckji zobaczycie jak sie zmienił .
...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4097
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4097


Witam wszystkich !
Mam na imie Emil i chcialbym sie z Wami podzielic moja pasja. Mam 21 lat (prawie) i trenuje jakies 1,5 roku. Bywalo roznie. Patrzac teraz na swoje poprzednie treningi chce mi sie smiac :). Wazne jednak ze w dobrym momencie zaczalem juz cwiczyc dobrze i przede wszystkim dobrze sie odzywiac, bo to jest jedna z kluczowych rzeczy. Jak to na mlodego czlowieka przystalo wloczylem sie po silowniach. Miesiac chodzenia, 2 miesiace nie. Rok temu pod koniec wakacji pomyslelismy z kolega, by w piwnicy u babci zrobic silownie. Przyznam ze jak na tego typu silownie byla bardzo ciekawa. Moglem tam wykonywac wiekszosc cwiczen. Tak cwiczylem kilka miesiecy pozniej wakacje, wiadomo przerwa. Wznowilem treningi po wakacjach i trenowalem znow do marca 2006. Wtedy tez postanowilem zapisac sie na normalna silownie i zaczac cwiczyc tak jak sie powinno. Mialem ogromne szczescie, gdyz spotkalem Marcina, znanego rowniez na tym forum jako FIT :D. Dzieki niemu zaczalem wogole miec diete, prawidlowo wykonywac cwiczenia itd. Postanowilem rowniez konsultowac sie u trenera, gdyz takie kombinowanie, bazowane na wiedzy z roznych zrodel czesto moze prowadzic w zla strone...no ale koniec juz tej historii ktora moznaby dlugo opowiadac.

Moim obecnym celem jest zredukowanie tluszczu. Gdy to juz uczynie zaczne znow mase i budowanie miesni az do nastepnych wakacji :D

Obecnie trenuje w klubie S4. Bardzo mi sie tam podoba i mysle ze zostane tam na dlugo, przede wszystkim ze mam blisko domu :D
Za 20 dni koncze moja pierwsza redukcje. Wiele osob pewnie sie zastanowi po co robic redukcje, a tymbardziej po tak krotkim okresie treningowym. Mysle jednak ze warto to zrobic, bo raz ze bede mial ja juz za soba a dwa ze na pierwszej redukcji traci sie sporo miesni a im jest ich jeszcze mniej tym lepiej. Poza tym lepiej sie buduje pozniej miesnie podobno.
Ciagne ta redukcje juz od prawie 2 miesiecy. Mysle ze jak do tej pory warto i ze efekt bedzie.

Waga przed redukcja: 96
Waga na 3 tyg przed jej koncem: 85,5

Moja dieta opiera sie na tluszczach i bialku. Jem regularnie co 3 h. Zatem wychodzi mi dziennie jakies 5 posilkow. W miare mozliwosci postaram sie pozniej zamiescic troche wiecej informacji o tym. Bazowalem jednak na produktach takich jak: platki owsiane, owoce (banany, maliny, truskawki), piersi z kurczaka i indyka, ryz pelnoziarnisty, makaron razowy, warzywa (papryka, ogorek i pomidor), olej lniany lub z pestek winogron.

Suplementacja:
Thermo Speed Extreme
MAN Scroch remix
Universal Nutrition - Unidyne
Premium Nutrition - CLA
SAN - T3
Biogenix Carb BX (czarna porzeczka)
Białko Multipower

Trening prawie nie rozniacy sie od normalnego, lecz krotsze przerwy i wiecej powtorzen (10-12). Oczywiscie do tego aeroby. Zaczynalem od 40 min stepera po kazdym treningu, zwiekszajac o 5 min co tydzien, by robic ostatecznie 70.


Zmieniony przez - emillo13 w dniu 2006-06-11 22:13:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873
Witam w naszych skromnych progach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
widze ze coraz ciekawiej sie robi

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8613
Prosze proszee :)

Mówisz i masz....
---->http://www.sfd.pl/temat151849/<---- MOJE FOTO

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak dawkować Xpand??????

Następny temat

SP 80 !!!

WHEY premium