SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fit & Emil back to reality...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115968

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
hej
tez mam na imie Marcin
to tak na marginesie
super wygld,tez kiedys na zawodach kilka razy startowalem,nawet spotkalem sie z twoim kolega w Kunicach w 2005
tak dalej trzymaj a na pewno bedzie jeszcze o tobie glosno,tego wlasnie ci zycze
pozdro
aha no i oczywiscie SOG

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Rozwaliło mnie to ostatnie zdjecie;p,kojarzy mi się z pracą;p

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4143
Co tu takie puchy ostatnio

Zmieniony przez - Rma w dniu 2006-07-15 10:51:13

" I Nie Pytaj Mnie Jaki Jest Mój Cel Ważne Że Ja Wiem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873


Hey

Dzis juz po treningu narazie troche rekreacyjnie zrobilem obiegowke klatka lapy barki plecy, jak przez caly tydzien nastepny by wocic do pelni sil waga ok 97kg
spadlo ze stresow itd malo jadlem ale postaram sie to nadrobic jakos w niedlugim czasie

Dieta jest trzymana bedzie dobrze mam nadzieje i wszystko powolutku wroci do normy.

sila spadla sporo bo na skosie w 3ciej serii na 100kg juz nie mialem sil przy 7-8 powtorzeniu.

Delsery dzieki tak tak pamietam byles za Slodkim mlodym kawal roboty ladna masz budowe i rozwijaj sie nadal

To tyle na dzis narazie nie mam aparatu wiec fotki tymczasowo beda przynajmniej z mojej strony niewrzucane

Zmieniony przez - FIT w dniu 2006-07-15 17:30:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873


Dzien dobry

Dzis juz po dwoch posilkach bo troszke pospałem hehe ale ogolnie czuje zakwasy po wczorajszym trnegu hehe wszedzie cos sie zacznie mam nadzieje dziac. Jutro trening nog ew plecow jeszzcze pomysle jak to wszystko rozplanowac.

We wtorek lub czawartek widze sie z trenerem i bede wiedzial jaki mam cel na nastepny rok i jaki mam plan na najblizszy czas jej ja bez celu zyc nie umiem hehe wiecznie musze chyba do czegos dazyc bo tak zyc bez celu bez planu i z dnia na dzien nie umiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
No zycie bez celu jest marne,dlatego tak nie luniłem woja,bo tam celu się nie doszukasz;p

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4143
FIT Powodzenia Będzie dobrze

" I Nie Pytaj Mnie Jaki Jest Mój Cel Ważne Że Ja Wiem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
ciągle śledze teamt bo jest bardzo motywujący. Odrazu chce mi sie jeszcze bardziej ćwiczyć i trzymac tego co sobie założyłem,zeby osiągnąc swoj cel.
jedziecie do przodu! chce was zobaczyć w TV

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4097
no i niedziela mija i caly tydzien lekkiego obijania tez...

od jutra dieta na 100% i treningi...rowniez na 100% :D. nie ma sie co obijac bo zostaniemy w tyle a konkurencja nie spi...
takze od jutra temat moze ruszy bardzie bo bedzie juz o czym pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873


NIe spać zwiedzac

juz po kreatynce - xpand poltorej miarki na czczo a po 15 minutkach wlasnie sie platki mocza i sniadanko. Dieta bedzie trzymana trzeba sie ruszyc by jakos nadrobic straty ktore sa efetem dwoch tygodni obijania...
Czas wkoncu przestac sie obijac, bo oddech innych czuje juz na ramieniu ojojoj ciezko bedzie

Dzis trening nog zaczne od lydek:
- unoszenie na dwa razy (wspiecia) siedzac x 15powt
- wspiecia na palce na sownicy x 15

- przysiady x 8
- hack przysiady x 8
- prostowania x 10
- uginanie x 10
- martwy ciag na prostych nogach x 8

wszystkie cwiczenia po 4 serie + jedna rozgrzewkowa



Zmieniony przez - FIT w dniu 2006-07-17 07:00:16
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak dawkować Xpand??????

Następny temat

SP 80 !!!

WHEY premium