SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Firma Evolite - opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 82 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1749
Cześć, zauważyłem, że firma evolite wypuściła sporo nowych produktów. Kojarzę firmę z filmów Parisa Platynova za czasów jak jeszcze ćwiczył (w technikum czy gimnazjum się oglądało ). Czy macie jakieś doświadczenie z tą firmą? Czy produkty raczej są godne zaufania?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
witaj.
Przegladajac oferte marki Evolite nie ma tam nic specjalnego na co bym zwrocil uwage.
Mam na mysli glownie to, ze maja asortyment taki, jak inne sprawdzone marki ktore sa od X lat na rynku. Cenowo tez jest tasama liga co inne polskie suplementy typu TREC, wiec pytanie co tam Cie ogolnie ciekawi w marce?
Zawsze mozesz przetestowac i zobaczyc czy produkty sprawdzaja sie w Twoim przypadku, czy podchodza Ci zmaki bialek itd.

Jedyne co maja ciekawego to np synefryna, colostrum ktorych nie ma szeroko w ofercie


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2022-09-27 08:29:56
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Miałem okazje próbować ich białka - Wpc. Smakowo fajnie wypadało, uzywałem och głównie do kleikow i kaszek, więcej nic powiedzieć nie mogę na temat rozpuszczalnosci, czy sie robią grudy czy nie itd. Ale jak bys sie zdecydował to polecam smak pettit buerre, bo to wg mnie „nowość” jeśli chodzi o smak białka. Tez dobrze wspominam smak Lemon mascarpone/tarta cytrynowa bo tez była fajna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jeżeli dobrze pamiętam, producentem ich supelmentów był kiedyś Sport Definition, więc marka godna zaufania. Następnie została ona przejęta przez Aflofarm, więc ciężko stwierdzić kto produkuje to na tę chwilę. Asortyment raczej dość tradycyjny i nie widzę tutaj nic, czego bym nie dostał np. z Sfd Nutrition w lepszej cenie.

Najlepiej jakbyś napisał jakie konkretnie produkty Ciebie interesują. Wtedy można będzie odnieść się do składu w stosunku do ce6i porównać ewentualnie z innymi produktami konkurencji.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7277
M.I.C.H.U
Miałem okazje próbować ich białka - Wpc. Smakowo fajnie wypadało, uzywałem och głównie do kleikow i kaszek, więcej nic powiedzieć nie mogę na temat rozpuszczalnosci, czy sie robią grudy czy nie itd. Ale jak bys sie zdecydował to polecam smak pettit buerre, bo to wg mnie „nowość” jeśli chodzi o smak białka. Tez dobrze wspominam smak Lemon mascarpone/tarta cytrynowa bo tez była fajna :)


Ja za to dostałem kiedyś ich izolat- rozpuszczalność konsystencja mega spoko. Smak mailem chyba wanilię i mi akurat totalnie nie podszedł.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
MatiMlody89
M.I.C.H.U
Miałem okazje próbować ich białka - Wpc. Smakowo fajnie wypadało, uzywałem och głównie do kleikow i kaszek, więcej nic powiedzieć nie mogę na temat rozpuszczalnosci, czy sie robią grudy czy nie itd. Ale jak bys sie zdecydował to polecam smak pettit buerre, bo to wg mnie „nowość” jeśli chodzi o smak białka. Tez dobrze wspominam smak Lemon mascarpone/tarta cytrynowa bo tez była fajna :)


Ja za to dostałem kiedyś ich izolat- rozpuszczalność konsystencja mega spoko. Smak mailem chyba wanilię i mi akurat totalnie nie podszedł.


Jeśli to był ten smak robiony przez Sport Definition, o którym pisze Domer, to nie dziwne, bo robili na prawdę smaczne białka. Nie wiem jak teraz , ale początek mieli mega mocny pod tym względem
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Rzeczywiście sport definition miał naprawdę mega smaki, pamiętam jak jeszcze kilka lat temu pracowałem w sklepie z suplementami, była to jedna z bardziej rozchwytywany firm w sklepie wtedy, jeśli właśnie chodzi o odżywki bialkowek

ciekaw jestem jak aktualnie prezentują się na tle konkurencji, ale wtedy te smaki robiły robotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
W tej chwili odżywki białkowe (jak i inne ich suplementy) są produkowane przez Aflofarm, który wykupił w ostatnich latach dość sporo mniejszych, jak i większych firm. Dawny producent odżywek białkowych dla Sport Definition, obecnie tworzy Pro Whey dla Allnutrition. Smaki nadal są na takim poziomie, jak kiedyś. Bez wątpienia jedne z moich ulubionych już od dłuższego czasu. Nie wiem niestety jak smakują obecne odżywki białkowe Sport Definition, czy innych firm od Aflofarmu. Dawno żadnej nie próbowałem.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka - jaką kupić?

Następny temat

Co wybrać - kreatyna mono czy mix?

WHEY premium