SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1356
Również chetnie bym sie jeszcze dowiedział jak ten trening na was działa. Osobiście jestem na 2 tygodniu i jestem jak najbardziej zadowolony >>FBW<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ja też jak poprzednik lubie zakwasy na następny dzień- cały czas jadę splitem nie będę obciążał kręgosłupa w młodym wieku i nie robię martwych ciągów- więc bez tego FBW może być niezadowalający?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Nie do końca ja tez zacząłem full body bez martwego ciągu jednak jest to ćwicznie bardzo kompleksowe i jedno z najlepszych .Nie zmienia to faktu ze bez martwego ciągu równiez mozna osiągnąć dobre efekty na full body

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Ja sobie nie wyobrazam FBW bez martwego po prostu.Trening bylby za lekki i malo hmm...satysfakcjonujacy Pomijam juz fakt jak zlozonym i efektywnym cwiczeniem jest martwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
no może i by robili martwy ciąg, ale wszystko rozbija się o obciążanie kręgosłupa w wieku rośnięcia, więc raczej każdy kto to będzie miał to za sobą, bądź oleje to bo będzie "duży"-w rozwoju kostnym- to z powodzeniem je robi

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1356
Martwy kozackie cwiczenie ale cos mnie bola plecy i właśnie nie wiem czy od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Martwy najlepiej przed lustrem i z niewielkim cięzarem technika tokluczowa sprawa

Ps nie koiecznie od martwego moze przeciązyłeś plecy zluzuj z cięzarem i zobaczysz jak nie przestanie bolec wtedy mozna zacząć sie martwic

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
A jak robicie martwy w FBW? Mniejszym ciezarem ale zeby zrobic te 12 powtorzen ; wiekszym a mniej powtorzen czy moze progresje dajecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Wszystko zależy od zaawansowania i opanowania techniki

Martwy ciąg jest cięzkim i złożonym ćwiczeniem i dobrze jest stosować progresję i spore cięzary ale najważniejsza jest technika

Mozna sobie wiecej krzywdy zrobić niz pożytku


pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2295
Witam.

Od lutego do maja mam zamiar ćwiczyć split'em (MASA) (z supli jedynie jakiś gainerek). Od maja do końca czerwca planuje ćwiczyć FBW (MASA MASA MASA)(z supli gainerek). No i od lipca do końca sierpnia (2 miesiące MASY) zrobić przez wakacje cykl kreatynowy (pierwszy) ćwicząc spowrotem splitem.

I tu pytanie. Czy mój plan przejdzie?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
pozdrawiam i zdrówka życzę :)

dobra baja nie jest zła.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia - Moran

Następny temat

ławka do brzuszków(skośna/prosta)

WHEY premium