SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Escapadro - MASA! :) know your role & shut your mouth!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2g na kg m.c. minimum daj to urosniesz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Dzień 8 - trening FBW 1,45h

Dzisiaj kolejny udany dzień. Micha trzymana jak ta lala, a przynajmniej jak na moje warunki. :P

13.00 - płatki owsiane + 300ml mleka
17.00 - 150g kuraka + szklanka mleka (po amerykańsku :P ) i witaminki :P
22.00 - 150g kuraka + pomidory + 100g ryżu + szklanka mleka

Jak widać białka uwaliłem nieźle, mogłoby być więcej pewnie, ale wystarczy, więcej nie wcisnę. :P

Trening też poszedł gładziutko, wyciskanie z tym ciężarem bez problemowo, wyciskanie na barki 12,10, a biceps 15,12. Była pompa nawet, ale nie o to chodzi przecież. :P

Powodzenia i do następnego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Nie pisz na pierwszej stronie, że jesz co trzy godziny, bo sam siebie okłamujesz... Z taką dietą, jedząc 3 posiłki dziennie nigdy nie przytyjesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
erwinoos
ja jem 3 posiłki też, pierwszy kolo 14 ostatni 21-22 i niemam problemu zeby nabrac masy i to SUCHEJ
popatrz do dzialu badania na arty solarosa
nie liczy sie ilosc posilkow tylko ogolny bilans makroskladnikow.. podobno :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Będę śledził, powodzonka.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Venc1Lq - dzięki! Byłeś u tego okulisty? :)

shitman - dokładnie! Człowiek nie wepchnie w siebie więcej. :)

erwinoos - jem tyle, na ile mi pozwala organizm, i są to co trzygodzinne posiłki. :) Tak, nie jest to dieta marzeń, ale przynajmniej powolutku staram się to jakoś ogarnąć. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
escapadro
dawniej jadlem 6-7 duzych posilkow i jakos zylem :P
chodzi o to ze po 1 niechce mi sie teraz wiecej robic bo niemam czasu, po 2 na j/nj latwiej mi utrzymac bf, tak mi sie wydaje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Jak była szkoła to jadłem 5 posiłków, przed przygodą z siłownią tylko 2-3.... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
escapadro jem tyle, na ile mi pozwala organizm, i są to co trzygodzinne posiłki. :) Tak, nie jest to dieta marzeń, ale przynajmniej powolutku staram się to jakoś ogarnąć. :)


ja mam podobnie, dziennie jem 5-6 posiłków.. chodzi o to, aby powoli przystosowywać organizm do jedzenia dużych ilości kcal jeśli robisz masę. Możesz np. dodawać kalorii co jakiś czas, np. paczka ryżu itp. Tzn. by się nie rzucać od razu na 5 paczek ryżu dziennie bo ktoś tak je. ktoś to nie ty! Powoli i cierpliwości, a osiągniesz sukces:)

pozdrawiam

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 15:32:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat, 55 kilo wagi potrzebna pomoc

Następny temat

Potrzebuję porady

WHEY premium