SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enan nie klepie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1385

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

103kg

Wzrost

192cm

Obwód ramienia

46cm

Obwód klatki

ok. 124cm

Obwód uda

ok. 70cm

Obwód talii

85cm

Staż na siłowni

11 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B: 250g, W: 600g, T: 70-80g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

BRAK

Opisz swój plan treningowy

kulturtystyczny + sw

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok. 11%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

mezomorfik

Stan zdrowia

BDB

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

BRAK

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

WL - 180, MC - 200x5, P 140x8
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1443
Witam
Panowie, mam problem i zarazem pytanie do Was.
Po latach namysłów zacząłem swój pierwszy cykl SAA, a mianowicie po konsultacjach i naradach zdecydowałem się na test enan pro long.
Ze względu na to, że nie chciałem mocno się rozrastać, ani szokować organizmu zacząłem cykl od dawki 100mg e6d, i tak poszły 4 szoty. Potem zwiększyłem dawkę do 200mg e5d i tak poszły już 4 szoty. Także jestem w 6 tygodniu, a efekty są praktycznie znikome, a tak naprawde3 poczułem ''coś'' w ostatnich paru dniach, ale nie jest to coś czego oczekiwałem. Dodam, ze enan jest Jelfy. Załatwiam mi go mój przyjaciel, więc raczej wykluczałem podyebe, ale zrobiłem w sobotę badanie wolnego test. i wyszło mi 2711 ng/dl przy normie 240-820, więc chyba jest ok?! Jutro będe u lekarza sportowego i jeszcze dowiem się więcej.
Pytanie czemu jeszcze nie czuje za mocnego "kopnięcia''?
Brak retencji, libido w normie, waga poszła dosłownie o kilogram, siła też minimalnie.
Zrobiłem błąd, że nie zbadałem swojego testu przed cyklem i możliwe, że dawką 100 mg zaniżałem w ogolę jego poziom? Bo nie sądzę, żeby wkręcał sie 6 tyg, bo rozmawiałem z wieloma ludźmi i wszyscy czuli enan dużo szybciej...

Jakieś pomysły?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4835
niestety moglo tak byc bo podajac z zewnatrz tescia, blokujesz wydzielanie naturalnego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 247 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4894
No dawki do dałeś kosmiczne . 100mg e6d? Na takiej bombie powinieneś złapać conajmniej 5kg suchej masy do tej pory !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21428
Homerras
Witam
waga poszła dosłownie o kilogram, siła też minimalnie.
Jakieś pomysły?


Koks to nie magia, jechałeś na początku 100 e6d, potem 200 e5d, więc nie ma się nie wiadomo czego spodziewać, taki wynik to co najwyżej trochę lepsza regeneracja itd., czyli potrzeba czasu na efekty, daj chociaż 400mg/tydz np. pon, czw. lub 200mg e3d. Test solo w takich dawkach trzeba umieć wykorzystać, zależnie od celu i przede wszystkim potrzeba czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364391 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669000
za mała dawka na początku zblokowałeś tylko swojego testa nie dostarczając praktycznie nie wiele więcej.
na przyszłość testa badamy całkowitego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1443
Zobaczę jeszcze w tym tygodniu i zamierzam zwiększyć dawkę, bo chyba nie mam wyjścia.
A może ktoś powiedzieć jaki powinien być poziom testosteronu na enanie, rozumiem, że jest to kwestia indywidualna, ale jakieś normy istnieją i jak to się ma do tych moich 2711 ng/dl??

Zmieniony przez - Homerras w dniu 2015-03-09 13:13:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364391 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669000
a jaki był wynik przed cyklem?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1443
Napisałem w pierwszym poście, że zrobiłem błąd i nie zbadałem go przed cyklem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zrobisz lekko wieksza dawke to poczujesz, jesli chodzi o retencje to na dobrej diecie nie bedzie duza, nie laz po lekarzach i nie trac bez sensu pieniedzy.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4835
i najwazniejsze, nie panku, ani sobie nic nie wkrecaj, przedluz cykl i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1443
Rozmawiałem z lekarzem i powiedział mi, że poziom testu jest już odpowiedni i żebym na razie utrzymał tą dawkę, a ewentualnie zwiększył później...pewnie po prostu 100 była za mała i efekty będą opóźnione...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl "zdrowotny"

Następny temat

kolanoskopia a sterydy

WHEY premium