SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cylk słabo klepie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
Wiek: 34
Waga: 74
Wzrost: 166
Obwód ramienia: 43
Obwód klatki: 108
Obwód uda: 58
Obwód talii: 85
Staż na siłowni: 10 lat z przerwami
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy): Dieta jest pilnowana 2,5 B, 1 T, 3W
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: 1. Test prolka, 2 -test prop + wino, 3 - test prop +boldenon, 4 prop + wino
Opisz swój plan treningowy: 4 x tyg
Cel cyklu: dobrej jakości miecho, masa do przodu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia: prop + boldek + wino 3 miesiące temu
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ciężko przybrać na masie
Stan zdrowia: bardzo dobry
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą): klata 170kg,


Witam ,
jestem na cyklu 10 tydzień :1-16 [18] boldek 700 week , 1-18 testo prolo400 week wszystko sciteca, i cos słabo z tym cyklem, małe przyrosty. Na początku było w miare po 3 tyg a później jakby sie zatrzymało, w trakcie byłem chory dostałem porażenia nerwu twarzowego ale to raczej nie miało wpływu, lece dalej i zastanawiam sie by cos dorzucic, lub przejsc na innego tescia jak sie skończy towar.
Prosba jest taka byscie doradzili na co wskoczyc ewentualnie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
mam to samo propa z scitecu lece 150 mg eod teraz i ledwo co klepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten scitek to chyba propa nawet nie umie zrobić a ty bolda bijesz? To nie temat od tego, zrób badania i będziesz wiedział co siedzi w środku


ahahahah no właśnie:
BombelWks
mam to samo propa z scitecu lece 150 mg eod teraz i ledwo co klepie




Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-12-06 22:46:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
tak bolda też lece i chyba on sam cos tam robi bo brzuch mi sie delikatnie rzeźbi , i w ogóle w całości troche mnie pocieło, a chciałem masy nabrać , żre jak koń i dupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
no ale dobra skończe to i co bo nie mam zamiaru odpuścić i cos bym zapodał bo tak nie może byc , co proponujecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki lab czy jaki cykl?
Jak lab to nie ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
jaki cykl mógłbym pojechać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idź jutro zbadaj test,ale proś o dokładny wynik i będziesz wiedział,jak Wyjdzie źle to zmień lab i leć dalej tak jak lecisz ale na dobrym towarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
ok , a ewentualnie jakbym chciał przedłuzyc cykl i cos zmienić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to najpierw się dowiedz co siedzi w środku,bo jak nie ma testa,to w innych środkach też nic nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94123 Napisanych postów 363947 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667644
na tej diecie chcesz masować ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cypio+trenbolon+anapolon opinie, pomoc POPRAWIONE

Następny temat

Metanabol a problemy z czestym oddawaniem moczu

WHEY premium