SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta Z Baklana nie klepie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2140
witam
mam mete baklana zjadłem juz 24 tabsy i nic dawki po 30/mg
wcześniej szamałem pmp i klepała a ta nic dosłownie nic nawet rtencji wody nie widzę waga też w mniejscu może zwiększyć do 40/mg
88kg/na 189 mam

Elo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2140
Balearic
Powiem szczerze ze 8 dni to krotko. Moze po prostu nie zlapales tyle wody bo po PMP sie nawodniles i tak zostalo. To teraz nie nawodni cie podwojnie. Watpie aby podrabiali to, a nawet jesli to i tak pewnie jest tam meta.
POKAZ WIECEJ ZDJĘĆ


Woda z wcześniejszego cyklu to zaraz tydzien po cyklu spadała to co na diecie zbudowałem to zostało

Elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Z Baklana nie ma prawa klepać.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2140
przecież to najlepsza meta jak na razie ?

Elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Ale nie ma takiej firmy jak Baklan, więc nic dziwnego że nie klepie.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2140
Danabol Balkan Pharmaceuticals Moldawia co ty gadasz jak niee ma dobra to powiedz mi o co tu chodzi tej mety nikt nie podrabia każdy ją chwali ze najlepsza a na mnie nic nie działa więc w czym problem ?

Elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
No, ale mówiłeś o firmie Baklan, a teraz nagle jest już Balkan. Widocznie ctrl-c zaczął działać.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
w diecie ,8 dni dopiero bierzesz i czego sie spodziewasz przy takiej dawce nawet retencji duzej nie bedzie zreszta retencja nie jest dobrym wyznacznikiem bo to ile wody naciagniesz zalezy w duzej mierze od jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
po 8 dniach meta juz klepie elegancko pompa wch** itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2140
diete prowadze już 5 miesięcy profil nie aktualny braciak kiedyś szamał razaka i robił tylko pompki i nie miał diety i łapa mu puchła a ja zap*****lam na siłowni jak głupi żygam kurczakami i dupa

Elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
przeszedles z pmp na balkana czy ten balkan to nowy cykl ? ile czasu minelo od ostatniego cyklu ?
waga kompletnie 0 zmian ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2140
ta meta Balkan to jeden wielki h**j a nie najlepsza PMP klepała 100 razy lepiej po 4 dniach +2kg wody ale coś
a tu nic nawet wody nie ciągnie za tydzień wbije propa .
Miczelx tak balkan to moj nowy cykl mete PMP skończyłem ze 3 miechi temu waga ta sama nic nie ruszyło

Elo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diamond Labs ECA

Następny temat

Chirurg, węzeł chłonny, enan,

WHEY premium