SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emil / Dziennik / Sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
to wy chyba emila na rzeźbie nie widzieliście!!
emiloss jest gitt ale porównujac do finiszu z kaizenem, troche gorzej, masz potecjał!!

imo: na mnie tez dziwnie patrza na siłowni koksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13237
Czekam jeszcze w 1 rekrutacji nie dostalem sie nigdzie

Cos czuje, ze starzy beda musieli finansowo pomagac w kwesti studiow

Zycie.

A tak poza tym to biednie, waze jak dziewczynka po tej maturze i opijaniu jej, wiec masuje

A Ty ? Wzieli Cie na ten awf ? Fizjoterapie, dobrze pamietam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Sylwetka wyebana
ps.Tez chce takie kaptury

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Właśnie AWF sie poszedł yebać przez chorobę, podczas sprawnościówek byłem nie do życia...
Złożyłem na medyczną, ale jeszcze wtedy nie wiedziałem, jak mnie OKE porobi z maturą .
Zostaje rolnik i zaczonie fizjo, i chyba skończy się na tym drugim.
3x w tyg. praca w sklepie z suplami, 2dni raz na dwa tygodnie studia i gitara. Gorzej, że dopiero po 3 latach i zrobieniu licencjatu będę mógł się ewentualnie przenieść na nie płatne.

Echhh, późno wstałem, musiałem lecieć z tymi papierami, a więc na śniadanie poszły 3 princessy orzechowe z twarogiem, a na drugi posiłek 4 skiby chleba białego + lód Magnum ... W dodatku szyja sztywna, więc suma sumarum odpuszczam dziś trening, i chyba doyebie jeszcze jakąś dużą pizze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Siema Emil!
Dajesz z tym koksem, ladnie wszystko wyglada.
Najlepiej dieta.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ale przynajmniej nie oszukuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Podoba mi się

Bardzo Ładnie się prezentujesz

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Bardzo ładna sylwetka, kaptury dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Cześć fighter .

Jeśli chodzi o diete, to nie często zdarza mi się odstępstwo. Generalnie pozwalam sobie raz na jakiś czas na mocnego cheat meala, dzisiaj jade po całemu, bo mam taką ochote .

Zjadłem 400g ziemniaków, 200g piersi i warzywa.
Za chwile spróboje skomponować jakiś w miare znośny czwarty posiłek.
Jutro trening zrobię, być może bez MC albo na mniejszych ciężarach, ale zrobię.

Ma ktoś jakieś sposoby na taki bół szyi? Już wcześniej pisałem - wrażenie identyczne jakby mnie przewiało, albo czasami jak się źle śpi to rano też takie zjawisko. Stosuje Voltaren i maść końską, ale nie bardzo idzie.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
masaż
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zacząć

Następny temat

Czy to FBW ?

WHEY premium