SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Egzaminy do jednostek desantowych a trening

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 354
Jestem w 2 klasie liceum, przymierzam się do którejś z jednostek desantowych, ale mam mały problem z wymaganiami na egzaminy fizyczne. Czy mając na 3 km coś ok.17 min, 50 brzuszków w 2 min. i przy 3 podciągnięciach możliwe jest żebym w rok wyrobił normy do pierwszej grupy wiekowej na co najmniej 4?

Jest to dla mnie bardzo ważne bo waham się między zwykłymi studiami a wojskiem... Z góry dzięki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
Jak będziesz systematyczny to na pewno poprawisz swoje wyniki,
a jeśli będziesz uparty i zwiększał wysiłek wraz z rozwojem swoim predyspozycji to rok spokojnie ci starczy na to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Przez rok to Ty możesz stać się prawdziwym Rambo, a więc weź się za trening, a na pewno się uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
To naprawde lipa z twoimi wynikami przypominam że pierwsza grupa wiekowa zdaje następujące normy:
5 4 3
bieg wachadłowy 10x10 28,6 29,4 30,8
podciąganie na drążku 18 14 11
brzuszki w 2min 75 70 65
Bieg 3000m 12,00 13,00 14,10

Poszukaj w treningu dla zaawansowanych artykułu Pumy666 "trening dla przyszłych żołnierz" powinien być pomocny.
PS.nie jestem do końca przekonany czy normy które podałem obowiązują st,szer ,to napewno są normy dowódcze i jest cień szansy że będziesz zaliczał niższe ale głowy za to nie daje

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 354
Widziałem już plan pumy666 i jest jeden problem - musiałbym poszukać jakiegoś zamiennika sztangi, bo ze sprzętem jest bida sporo ćwiczę, ale nie wiem czy zdążę w 1 rok, bo jak widać po moich obecnych wynikach, mam sporo zaległości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4265
Pododzialy bojowe:
Bieg wachadlowy: 29.2; 30.2; 31,2
Podciaganie: 14; 12; 10
Brzuszki: 70; 65; 60
Bieg 3km: 12.15; 13,15, 14,30
Zabezpieczenie:
Bieg wachadlowy: 29.8; 30.8; 31,8
Podciaganie: 13; 11; 9
Brzuszki: 65; 60; 55
Bieg 3km: 12.30; 13,30, 14,40

Dieta, trening i konsekwentnosc dziala cuda :) Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4265
To zainwestuj w siebie 50zl miesiecznie dodatkowo i kup karnet na silownie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 354
i tu jest największy ból... Nigdzie w najbliższej okolicy nie ma siłowni, mieszkam w małej wiosce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4265
Najwiekszym problem w Twoim wypadku byloby obciazenie do MC. Skoro mieszkasz na wiosce popytaj, moze ktos moglby zrobic prymitywne zeliwne obciazenie? Ewentualnie odpusc sobie plan Pumy666 i pomieszaj 100pompek.pl, podciaganie + brzuchy. Problemu ze znalazeniem planow na podciaganie i brzuszki chyba nie bedziesz mial, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 354
Dzięki za stronkę z pompkami, co do podciągnięć, ta strona jest coś warta?

http://twentypullups.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4265
W Twoim przypadku kazdy plan bedzie dobry. Najwazniejsza jest wytrwalosc i samodyscyplina :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 354
Czyli 100pompek.pl, podciąganie, brzuszki i bieganie na 3 km i mam szansę wyrobić się z czasem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ściąga na PIERWSZY egzamin TKD by nastic

Następny temat

ból głowy

WHEY premium