SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do jednostek specjalnych TRENING

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 713
Witam mam na imię Damian i chciałem zapytać czy ktoś nie-miałby chwilki czasu aby z tego treningu przygotowawczego do selekcji rozpisać plan treningowy trochę dokładniejszy niż tutaj podają otóż... ma to dosyć duże znaczenie dla mnie i potrzebuje pomocy mam nadzieje ze mogę na kogoś z was tutaj liczyć będę bardzo wdzięczny i jeśli mógłbym jakoś się odwdzięczyć proszę pisać dziękuje z góry i pozdrawiam :)

PS myślę ze niektóre informacje tam podane mogą pomoc także kulturystyce :)

Plik do pobrania tutaj.

http://speedy.sh/Qys2p/PORADNIK-JW-AGAT-Aktualny.doc 

lub tutaj

http://www78.zippyshare.com/v/28678917/file.html , jeśli nie będzie możliwości pobrania pliku z jakiegoś powodu proszę napisać do mnie w prywatnej wiadomości na pewno odpowiem . :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Ja raczej założyłbym temat w dziale Combat/Samoobrona, tam więcej ludzi siedzących w woju i podobnych branżach. Inna sprawa że przecież w tym poradniku rozpisane jasno, masz zadane ciężkie treningi na 6 tygodni, w pozostałe 3 dni treningowe każdego z tych 6 tygodni autor wyraźnie pisze: ,,Treningi lekkie nie są tu opisane. Powinny one zawierać jazdę na rowerze, krótkie/wolne biegi, podciągnięcia, pompki, ćwiczenia na siłowni, rozciąganie, walkę wręcz. Dodatkowo pływaj tak często jak możesz. " Ja bym na Twoim miejscu robił jednego dnia kompleks sztangowy, w innym pływał, w innym jakaś aktywność aerobowa, choćby ergometr wioślarski, wskakiwanie na podwyższenie na czas i ilość, drążek. Zmieniaj kolejnością te treningi lekkie tylko co tydzień i postaraj się progresować. No i skupiaj się na tym, w czym jesteś słaby, więc jeśli masz problemy z drążkiem/wspinaczką na linie, to poświęcaj im więcej czasu i treningów. Takie moje luźne rady

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2014-07-13 01:00:56

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66847
dobry trening jest na stronie formozy lub Navy SEAL po co zmieniac na siłe coś co działa?

6 tygodni ? to raczej kpina 6 miesięcy to dobry okres pod warunkiem ze już coś sobą reprezentujesz a i tak podstawa to praca na mapie ustalanie azymutów itp bez tego nie masz co podchodzić nawet

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 713
A moglbys podac link do tych treningow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66847
http://www.sealswcc.com/navy-seals-strength-training.html#.U8on9LGjLK4

do pobrania cały przewodnik

http://www.formoza.wp.mil.pl/pl/11.html
podobnie tutaj

jak nie umiesz czytac mapy wyznaczac azymutów przeliczać stopni na tysięczne to i tak bedzie lipa
Dlatego jednak te 5 lat służby w polu wymagane

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawice Twins (boster) Czy podróby?

Następny temat

Earnie Shavers

WHEY premium