SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna a serce?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4762
Czy są jakieś przeciwwskazania żebym nie mógł przyjmować efedryny(chodzi mi o sporadyczne stosowanie, tylko przed zawodami) jeżeli od dłuższego czasu mam kłujące bóle w okolicach serca? Nie były te bóle jeszcze na tyle poważne żebym musiał odwiedzać lekarza, ale wole się upewnić :)
Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
dokladnie jak BM jak zapodam 40mg przed treningiem to po 45-1h mam telepawke hehe. Tak nawiasem mowiac jak juz o zdrowiu przeczytalem sporo art. o przepuklinie, mnie cos jest ale nie wiem czy to przepuklina. Na dlugosci palca wskazujacego od pepka na skos w kierunku pachwiny mam taka zyłke, po jednej jak i po drugiej stronie z tym ze ta po prawej jest jakby wieksza i latwiej ja wyczuc. Wlasnie w tym miejscu mnie pobolewa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
sluchaj , idz do lekarza moze nien powazne klucia a moze powazna choroba. Tutaj nikt ci nie pwoie co ci jest, a jesli cos powaznego to analogicznie efka odpada. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Wpierw znajdź przyczynę owego bólu, być może to nerwobóle albo cos zupełnie innego...

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1225 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6005
efedryna bardzo zle wplywa na serducho zwlaszcza dawki rzedu 100-150mg polączone z intensywnym wysilkiem stwierdzam to z cała pewnoscią

test is the best!

CU IN HELL!!!

http://www.sfd.pl/temat225886

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
serce to nie zabawka - idz do lekarza

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Nie były te bóle jeszcze na tyle poważne żebym musiał odwiedzać lekarza
Zdrowy organ nie boli taknie?
btw 150 mg efki nie wyobrażam sobie po jednorazowej dawce 40 mg nie potrafię na siłowni wytrzymać tak mnie telepie.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1599
ja osobiscie bralem 3 razy na dzien po 50mg efki do tego 400mg kofeiny i nic nie odczywalem za bardzo, jedynie to mocniejsze bicie serca, po cyklu odwiedzilem lekarza i wszystko w normie, moje zdanie jest takie ze jeden wezmie 20mg i go strzachnie w jeden 150mg i nic....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4762
Tak na marginesie,to nie dopisałem że brałem już niby efedryne ale w postaci tussipectu(3-4 tabletki), do tego mocna kawa, i powiem że miałem po tym "powera".Tylko później jak mi przeszło to troche serducho bolało i byłem ospały. Teraz chciałbym spróbować czysą efedryne razem z kofeiną w kapsułkach, i właśnie przed tym mam wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
badmad jajca robisz ? 40mg? przeciez to tyle co nic..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 562
nie powinienes brac efedryny jak masz jakiekolwiek problemy z sercem bo ona ja jeszcze bardziej je obciazy i moze byc nie ciekawie. Udaj sie do lekarza.
Pozdr.

SHUT THE f*** UP AND TRAIN!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
no powaznie jednorazowa dawka ok 40 mg RAZEM z mocną kawą to masakra tylko aeroby moge robic nic wiecej

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Tajlandzka Deca"

Następny temat

PH w USA

WHEY premium