SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne z kretka, prosze o opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5941
Moze to bedzie dziwne co napisze ale ja to tal odczuwam
Otoz niedawno mialem cyklik na mono i w 2tyg. zachorowalem i do tego czasu wyciskalem 75kg a gdy poszlem po chorobie na silke to okazalo sie ze wyciskam juz 82kg.
Nie sadzicie ze taki niespelna 2tygodniowy cykl nie powinien tak na mnie zadzialac na sile?
Byla to moja 2 kretka
Nie wiem czy dobrze robie ale chyba bede tak robil ze bede robil cykle 3 tygodniowe i patrzal na swoje wyniki bo bycmoze jest tak ze po okreslonym czasie ciaglego brania kretki organizm juz nie przyswaja kreatyny
Prosze o subiektywna ocene i niewymadrzanie sie a kto powie cos wartosciowego nagrodze SOGIEM.
POzdrawiam i czekam na jakies wyjasnienie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Kreatyna ma to do siebie ze przez pierwsze 2-3 tygodnie efekty sa najbardziej spektakularne, zwlaszcza w 1 cyklu - co tu kombinowac to ogolnie znane fakty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5941
Tzn. ze np. moglbym robic takie krotkie cykle?
Byloby to dla mnie wygodniejsze bo potrafilbym sie bardziej sprezyc z dieta, regeneracja na krotszy okres niz np. na cykl 1,5 miesieczny
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Kreatyna to nie tylko efekt siły ale także inne procycy jak i szybsza regeneracja.. 5-6tyg cykl na kretynie lepiej Ci wyjdzie niz krótkie cykle aczkolwiek nikt tu nie jest wróżka aby odpowiedziec na twoje pytanie poniewaz kazdy organizm reaguje inaczej srpóbuj a dowiesz sie co lepiej na ciebie dziala Pozdr

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
nie, jak kolega wyzej napisal tylko w pierwszych cyklach tak fajnie i szybko wzrasta sila i masa, pozniej zazwyczaj idzie powoli i stopniowo przez caly cykl
6-8tyg cykl i zobaczysz ze bedzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
Tak jak pisał Dasiu na początku jest tak różowo w pozniejszym czasie mono bedzie działać na Ciebie słabo, przezucisz sie na staki kreatynowe i znowu bedzie działac lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a robiłes nasycenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2396
może po prostu w czasei choroby dobrze wypocząłeś a tego Ci brakowało. Poszedłeś na trening swieży i pełny energii i dlatego taki skok. Kreta też pewnie w tym troche pomogła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5941
Robilem bez nasycenia.
Przyznam ze to chyba to ze poczatek kretki ale sprobuje tak sobie jeszcze raz i zobacze jak z efektami.
Predzej rowniez zachorowalem na 1 kretce i tez tak bylo ale nie zwrocilem na to uwagi.
Jak co to dam znac jak poszlo
Sogi dla was chlopcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
wez pod uwage tez to, ze po cyklu sila troche spadnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6131
Czemu ma niby spadać? Ja nie słyszałem o takich przypadkach. Raczej utrzymuje się. A co do pomysłu autora tematu o krótkich cyklach raczej nie polecam - cykl powinien trwać od 6 do 8 tygodni. Ja też miałem skok siły w 2 tygodniu tak że dołożyłem 10 kg na wycisk na klatke, a potem już mniejsze. Głupio by było robić krótki cykl - bo przecież potem spory odstęp czasu przed następnym - trzeba z niej wycisnąć maksimum.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie pytnia sogi!!!

Następny temat

Cell pump :(

WHEY premium