SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne pośladki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
Cześć, mam pewien problem. Otóż jestem początkująca. Aktualnie mam dietę redukcyjną.
Ważę 58kg, mam 162 cm wzrostu i ok. 25% tkanki tłuszczowej.
Moim problemem są pośladki, które jak zaznaczyłam na zdjęciach, w tych miejscach - są wklęsłe?
Nie wiem czy to taka budowa, czy efekt wieloletniego zapuszczenia. Chciałabym aby w tych miejscach były pełne. Ogólnie co powinnam zrobić, aby uniosły się, zaokrągliły i w miare możliwości powiększyły. Odnosze wrażenie, że zlewają się z udem, a chciałabym aby były wyraźnie większe niż uda. Boję się, że jak zlecą mi uda, zlecą równolegle pośladki i cały czas proporcje będą te same - duże uda, małe pośladki.
Nie mam możliwości pójścia na siłownię, w grę wchodzą tylko ćwiczenia w domu. Sprzęt jaki mam do dyspozycji, to orbitrek i hantle 2x po 2kg i 2x po 1 kg.


Na ostatnim zdjęciu po prawej stronie również jest coś co mi się nie podoba i nie wiem jak to zniwelować. Coś jak wklęsłe biodra. Czy to może być powód dla którego moje pośladki właśnie tak wyglądają? A moze jest to spowodowane przez boczki?













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4221
Masz normalne pośladki, uda zresztą też. Nie przesadzaj ;) Jasne, zawsze warto nad sobą pracować, ale na pewno nie nazwałbym ich defektem.

"Per aspera ad astra"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 204 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5101
Nie bój się, źle nie jest. To są po prostu nietrenowane pośladki przeciętnej szczupłej dziewczyny :p
Aby je upiększyć polecam takie ćwiczenia jak wykroki, czy przysiady. Możesz dołączyć do tego również jakieś ćwiczenia na brzuch i już masz plan treningowy!
Tylko pamiętaj, że z treningiem musi iść w parze dieta, więc jeśli chcesz coś osiągnąć, zapraszam do działu odżywianie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
Aktualnie jestem na diecie, chcę pozbyć się tłuszczu do mniej więcej 20-23%. Czy orbitrek jest coś wart na pośladki? Chciałabym wyszczuplić uda a pośladki zaokrąglić. Aby były większe, konieczna jest dieta z dodatnim bilansem kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 204 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5101
Ćwicząc na orbitreku pracują Ci m.in. nogi (uda, łydki) oraz mięśnie pośladkowe (te, na których Ci aż tak bardzo zależy). Na takowym możesz się rozgrzać, lecz osobiście sądzę, iż ćwiczenia typu wykroki, czy szerokie przysiady dadzą lepsze efekty ;)
Tak się uparłaś na te pośladki... Jak ćwiczyć, to wszystko. Uwydatnisz sobie całą sylwetkę, a nie tylko pośladki. Nie tylko one się liczą :P
Zapraszam Panią do lektury - http://potreningu.pl/articles/2127/trening-dla-kobiety-masa-czy-rzezba ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
:D uparłam się, bo mają defekt, w ogóle całe są defektem. Nie podoba mi się ich kształt i mam wrażenie, że zlewają się z udem - uda mam potężne więc też przydałoby się coś z nimi zrobić. Co polecasz na wyszczuplenie ud? No i niech będzie ten brzuch.
Myślę, że może faktycznie dołączę na niego trening, najlepiej taki, który pozwoli mi pozbyć się tłuszczyku z boków oraz okolicy pępka, talię mam szczupłą, więc z nią problemu nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 204 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5101
Uda pracują przy przysiadach, wykrokach, a nawet na orbitreku ;) A jeśli przeszkadza Ci tłuszcz na udach (choć jest go tam mało), to wystarczy zacząć chudnąć, a się go pozbędziesz ;)

I nie narzekaj na swoje ciało aż tak bardzo! Spójrz ile kobiet ma gorsze i nie narzeka xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Trening siłowy z własnym ciężarem ciała albo na siłowni jeśli chcesz zacząć modelować sylwtkę

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
Nie no nie musisz mnie pocieszac, widze jak jest, kobiet bardziej zapuszczonych ode mnie jest jak na lekarstwo ;x pomijam te otyłe :)
Co do treningu na silowni - niestety nie mam mozliwosci. Czy wykroki z hantlami o ciezarze 4kg pomoga? I czy na brzuch wystarcza zwykle cwiczenia modelujace?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 204 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5101
Wystarczą ;) Na początku możesz robić nawet bez obciążenia dla wyrobienia sobie techniki :)
To wszystko zależy, co masz na myśli mówiąc "ćwiczenia modelujące"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
Ma na myśli Chodakowska albo mel b, typowe dla dziewczyn ćwiczących w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 204 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5101
Tutaj masz trochę ćwiczeń na brzuch - http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp. 
Osobiście lubię ćwiczenie nr. 6, lecz z w pełni wyprostowanymi nogami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia z hantlami. Czy warto?

Następny temat

Trening w domowych warunkach - masa

WHEY premium