SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny, ale on ma klatę!-forma dla sezonowców cz.2 :-D

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Oj panooowie. Tak na serio to przesadzacie. Po pierwsze jeden na stu cwiczy na silce masowo, i jeden na sto ma cos wiecej w lapie niz 30cm. I co, dlatego ze ktos nie ma 40cm w lapie to jest powodem wysmiewania sie i dlatego chodzenie bez rekawow ma byc wstydem? Nie kazdy chlopak ktory chodzi w bezrekawniku i i ma kable zamiast rak to ciec, sezonowiec itd (jesli kltos z was tak mysli). Inni zamiast miesni maja np. niebieski czy brazowy pas w karate. Nie warto tak manifestowac swoich ponad 4 dych i w ten sposob kupowac sobie patent na noszenie bezrekawnika . A po drugie to sa przeciez krotkie spodnie, i co. Kazdy w nich chodzi a malo kto ma dobrze rozwiniete lydki. I tutaj nikt o lydkach nie wspomnial, ze ktos chodzi w krotkich a nie ma w lydce 45cm. Wszyscy tutaj mowia tylko o bicach. Czyzby panowie kulturysci zwracali uwage tylko na bice...jak sezonowcy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
ja mam raczke chudziutka jak kabelek ale ze trenuje mma to mysle czy sobie by nie sprawic bezrekawniczka bo jak sie spoce za mocno to sie rekawy kleja i utrudniaja ciosy <yes>


ale sie wstydze bo mnie jeszcze wysmieja i co bedzie

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3040 Napisanych postów 51771 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350021
PLŚ mialem wczoraj przeczytac Twoj wywód, ale zrobilem to dzis i uwazam ze masz racje

pzdr.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
"u mnie juz chodzą w bezrękawnikach przy łapkach 34-38 hh.... niech sobie chodzą"

Don no i co z tego?Mam kumpla który nawet tych 30 nie ma a chodzi bez rękawów bo czasami jest po prostu gorącooo, a przecież bez koszulki w centrum miasta łazić nie będzie bo go suki spiszą :P zresztą nie wypada
Problem w tym, że jak się chodzi na siłke to wielu uważa, że nie ma 40 to nie powinien łap pokazywać, a wielu z tych którzy pokazują je właśnie nie chodzi nawet na siłke i ich nie eksponuje po prostu jest ciepło. Ja sam cięzko wytrzymuje upały więc jak jest przesadnie to sram na t-shirt i zakładam bez rekawków bo wysiedzieć inaczej bym nie mógl.

I w 100% zgadzam się z PLŚ

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
poprostu dziwne to jest ale nie każdy chodzi w bezrękawniku czy bez koszulki w tym samym celu... ale co tam ... chyba ze naprawde sie ktoś wozi;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
No właśnie niektórzy chyba czują jakąś taką presje jak chodzą na siłownie --> "chodzę na siłke tylko 3 miesiące, nie mam jeszcze wiele do pokazania jak ubiorę bezrękawnik to powiedzą, że kozak "paker" z siłki jestem, ale za oknem na termomierzu widać 40 stopni, niech stracę - biorę bluze". Ja na to gwizdam i ubieram się tak, żeby mi było wygodnie, nie mam zamiaru latem chodzić w bluzie ani zimą w bezrękawniku. Pozdro dla normalnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
spoko dzieki za pozdro i wzajemnie;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9377
oj to mnie najbardziej wkurza, jak widze gosci ktorzy sie ciesza jak jest wiosna ,jesien, bo moga ubrac sobie kurtke a pod tym 3 bluzy, i sie wozą barrdziej nniz pudzian, u mmnie w szkole jest gosc który zawsze ale to zawsze w 2 bluzach, a ostatnio (czerwiec) w kurtce chodzi , i tez sie wozi jakby mial kolo 50 w bicu, a bez koszulki to zwkykle chychro 34bic max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 303 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10661
Ja mam 40 w bicu. Jestem kozak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poranna gimnastyka co proponujecie,,,

Następny temat

Pomóżcie mi ułożyć plan od nowa

forma lato