SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - Dador

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Z barkami jest tak że trzeba znaleźć swój własny indywidualny złoty środek. Będziesz ćwiczył je za mocno - nie będzie postępów. Będziesz ćwiczył je za słabo - też nie będzie postępów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 421
Heh to może jak nie będę ćwiczył to zaczną rosnąć :D:D:D:D

Coś trzeba zmienić w każdym razie. Dziś czuję zakwasiorki w cycu i tricu a w barkach nic a nic.

Zmieniony przez - dador w dniu 2013-09-05 10:55:26

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
U mnie tak było - jak dawno temu odpuściłem, zmniejszyłem ilość ćwiczeń i objętość - i zaczęło rosnąć.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 421
Na razie spróbuje troszkę pomieszać kolejność w treningu, przenieść na inny dzień. Po zakwasach zobaczę czy coś się dzieje na szybko a na efekty trzeba by z cykl 1 poczekać.

Poniżej micha obiadowa. Staram się wpisywać michę na po treningu ale jest bug z kaszami. Ich kaloryczność jest podana dla formy surowej - koło 320 kcal/100g. Jem akurat ugotowaną(pewnie jak większość) a taka ma już około 110kcal/100g.



...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131225
Zawsze bierze się kaloryczność suchych (surowych) produktów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 421
Hmmmm. Nie rozumiem tego. Czemu mam brać pod uwagę np 350 kalorii skoro de facto zjadam 120?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Dador taka jest odwieczna prawda w tym obszarze. Słuchaj Pana Jana, bo to Człowiek wielkiej wiedzy. Z resztą zobacz Jego zdjęcia i looknij w wiek to pokory nabierzesz :) i przyznasz racje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 421
Spoczko ja się tam nie spieram oczywiście tylko zapytuję o cel takiego działania :D

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131225
dador
Hmmmm. Nie rozumiem tego. Czemu mam brać pod uwagę np 350 kalorii skoro de facto zjadam 120?

Nie rozumiem takiego rozumowania!
Zjadać możesz tyle ile chcesz!
Do gotowania (smażenia) bierzemy tyle ile potrzebujemy. Wszystkie tabele kaloryczne podają wartości kaloryczne dla produktów w stanie surowym lub suchym ( np. dla kasz, ryżu, czy mięsa).
W trakcie gotowania kasza "wciąga" dwa razy więcej wody niż waży w stanie suchym lecz kaloryczność pozostaje taka sama. Ryż 10dkg po ugotowaniu w woreczku waży 40dkg po odciśnięciu nadmiaru wody (ważyłem przed zawodami w Strzegomiu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 421
Panie Janie dziękuję za wyjaśnienie. Staram się dograć porządnie michę stąd dociekliwość :)

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ze 105kg - podsumowanie str. 170

Następny temat

Plan treningowy na mase do oceny

WHEY premium