SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18031

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 268 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6836
SizeXl prześlij jeszcze raz bo nie było żadnego załącznika.

Soga dostajesz teraz.
pozdrawiam.
Elo.

songo145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bylbym bardzo wdzieczny tez poprosze
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 758
Ja bym również prosił o ten bajer ,bardzo mi się coś takiego przyda ,mój e-mail to levrone@supermaczo.pl , z góry dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jak obiecałem wklejam fragment mojej książki nt.prowadzenia zapisków treningowych:

"9. Prowadzenie zeszytu treningowego.
Zapisuj w nim wszystkie treningi ze szczegółami tj.:ilość serii, powtórzeń, ćwiczenia wykonane, długość trwania przerw pomiędzy seriami, jeżeli czegoś nie jesteś w stanie wykonać, a miałeś to zaplanowane-napisz w tym miejscu, dlaczego nie wykonałeś (np. ból w stawach, niewydolność oddechowa, czy po prostu zbytnie zmęczenie spowodowane niedostateczna regeneracją po ostatnim treningu).
Zapisuj także na bieżąco swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące treningu i reakcji swojego organizmu- to wszystko pomoże Ci uważniej prześledzić i ocenić dotychczasowy program treningowy w trakcie podsumowań.
Wyżej wymienione podsumowania wykonanych założeń dokonuj zawsze po skończonym cyklu treningowym-pozwolą Ci one ocenić go i skorygować niedociągnięcia. Rób to również na piśmie, aby stanowiło element(ważny!) dokumentacji treningowej.
Przykład podsumowania:
Założenia treningowe:
-zakładam, że wykonam w tym cyklu...treningów (w tym ... ciężkich,... średnich,... lekkich )
-zakładam, że ciężar stosowany w seriach(nie rekord) urośnie w tym cyklu od.. kg, do...kg w ćwiczeniach(przykładowo):
~wyciskanie na ławce,
~wyciskanie zza karku,
~przysiady,
~podciąganie na drążku(ilość powtórzeń zamiast ciężaru)
-zakładam,że mój rekord urośnie w tym cyklu (w tych wymienionych ćwiczeniach)od..kg, do..kg
(podkreślam, że bicie rekordów nie jest ani obowiązkowe, ani wskazane na każdym treningu i w każdym cyklu)-rekordy bijemy w konkretnym cyklu treningowym,(w którym cel treningów będzie ukierunkowany na rozwój siły mięśni)
-zakładam, że moje wymiary wzrosną/zmaleją w tym okresie:
obwód klatki, ramion, ud, łydek, talii
waga ciała z.. kg, do...kg.

-niezmiernie istotnym elementem-choć nie związanym bezpośrednio z treningiem są zapiski związane z dietą, a konkretniej z opisy tego, co spożywamy w ciągu dnia (szczególnie przed i po treningu)-szerzej ten temat opisuję w rozdziale poświęconym odżywianiu...."

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Size Xl ja bym tez prosił [email protected]

<<<<Jeśli chcesz komuś obić twarz najpierw ją sam musisz nadstawić>>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 758
Hejka, dostałem mejla ,ale bez .... załącznika, a więc nic tam nie ma :(( , jak moglibyscie to jeszcze raz prosze o wyslanie, z gory wielkie danke ... [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Mam pytanie: może mógłbyś i mi podesłać na [email protected] a ja bym włożył na www do ściągnięcia bo tak zaraz będzie 100 stron maili gdzie trzeba wysłać.




Mój cień wygląda lepiej ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
michail za artykuł masz soga !!!!!!
pozdro

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9492
lookash:
Program jest świetny. Przekonałem się do niego do tego stopnia, że kupiłem oryginał. Jest w języku angielskim. Mogę Ci go przesłać na meila lub podać link (12.5Mb). Przez pierwszy miesiąc "przeszkadzał" mi, tzn. wpisywanie wszystkich danych było upirdliwe. Ale potem już nie wyobrażałem sobie dnia bez niego. Po miesiącu zebrało się już tyle danych, że mogłem zacząć wyciągać wnioski. Bardzo mi to ułatwiło dalsze układanie treningów i diety "szytej na miarę" specjalnie dla mnie.
Spróbuję wyciąć kilka screenów i wkleić tutaj aby pokazać możliwości programu. Może to jednak potrwać do jutra. (brak czasu )

Pozdrawiam

-=Pozdrawiam=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robins dawaj linka lub na mail [email protected]

)))))))))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o trening ....

Następny temat

Doradźcie-klatka

WHEY premium