SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik robienia "porządku" z ciałem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
witam kolego
co tam slychac nowego ,czytałem twoje wypowiedzi i jestem pod wrazeniem,trzymasz diete,treningi masz dobre ,niepasuja mi tylko -zdjecia a ciezary na treningach,wygladasz dobrze a dzwigasz malo cos tu nie gra ,ale spoko,moze jestes takiej budowy ciala, pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia mojego dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje mi się że to przez mało ww w diecie,dzis sproboje wycisnąć 90kg mam nadzieje że się uda ;] bo w piątęk sie nie udało a odziwo 80 kg 4 razy spokojnie machłem a 2 z pomocą kumpla tylko to było już po ćwiczeniu kaltki to może dlatego,w czwartek mam porówanie po 100 dniach treningu i diety to postaram się zrobić jakieś maxy (martwy ciąg,wyciskanie,wyciskanie na barki i może pare innych) jedyny mój problem to taki że nie mogę zbytnio ćwiczyć nóg bo mam problem z lewym kolanem :/ ale jakoś to będzie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


dieta dzisiejsza
a trening to A6w i 6 serii po 15p na mieśnie skośne brzucha
a za 30 min na siłkę ^^ chcę zrobić dziś plecy,kaptury,barki,tricka i przedramie.Ćwiczenia obciążenie itd. napiszę po treningu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i po treningu ;]
90kg na klatke poszło ;] jestem zadowolony,teraz tylko do 100 dojechać i będzie extra ;]
z planów treningowych mało wyszło bo przywieźli modlitewnik olimpijski nowy i naprawili wyciąg armwrestlingowy to trzeba było nadrobić biceps i przedramie ;] na tym się narazie skupię aż do zawodów ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


dieta na dziś :]

a fizycznych to
A6W i około 18 po ostatnim posiłku wybieram się na rower :D coś pojeździć (może nie robię odległości po 50 km ale dużo mniejsze) tylko że ja troche "innaczej jeżdżę niż większość ludzi :D a na takim rowerze to nie jest łatwe po mieśćie jeździć (opony szerokość 2,65 przełożenie 3 z przód z tyłu coś pokroju 5-6 biegu-nie posiadam przerzutek więc nie wiem xD)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


trening:
A6W
Na siłowni przygotowania do zawodów pełną parą ;D
dziś spompowałem przedramie i biceps 3 razy,tricek 2 razy,rąk prawie nie czuję :D ale tak ma być ;]
za 2 dni będą zdjęcia :]

Trening głównie na modlitewniku,drążku i wyciągu armwrestlingowym i oczywiscie sparingi ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


micha ;]
trening to
A6W i HIIT na rowerku stacionarnym :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


dieta taka jak wczoraj
Trening to były głównie sparingi i troche ćw na biceps i przedramie,micha taka jak wczoraj ;] a teraz zdjęcia ;]
100 dni treningu i michy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Przodem na luźie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


tyłem luz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzywa klatka?

Następny temat

Jak by tu zacząć

WHEY premium