SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy sposób robienia pompek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4626
Widziałem ostatnio na youtob jak gość robi pompki trzymając nogi równolegle do podłoża nie dotykając go... Normalne pomki ida mi dobrze, prze ścianie tez dość dużo zrobię, na rękach umiem utrzymać równowagę... Wie ktoś jak takie zrobić? Albo jakie mięśnie ćwiczyć, żeby było mi lepiej coś takiego zrobić? Nie piszcie, że grzbietu bo to akurat wiem :) Jakie ćwiczenia są do tego najlepsze? Mam do dyspozycji atlas...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
mozesz wkleic tu ten filmik?? bo nie wiem zabardzo o co biega nie dotykajac podloza hmm wklej filmik tutaj

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4626



Pod koniec filmiku robi takie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
mysle ze rece tez duzo przy btym pracuja ale niech sie wypowie ktos inny

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
heh koles wymiata wie ktos moze jak sie on nazywa

aco do ych pompek to widzailem kiedys filmik na youtube z treningiem zeby robic takie pompki trening mial chyba 5 cwiczen przez które trenowało sie tak ze potem sie robilo takie pompki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4626
B-boy Junior <- Tak się koleś nazywa :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4626
http://pl.


Wreszcie znalazłem :P

http://pl.


A tu pokazane jak sie takiego czegoś nauczyć :P
To do roboty :P

Zmieniony przez - Kabas w dniu 2008-07-26 12:44:04
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247

Chodze w dresie, w domu, w szkole, w lesie.

Szluga i sport to nierozłączna para!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening brzucha

Następny temat

Trening na rzeźbę , ujdzie ?

Wiecej