SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik master_20 Forma do lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16291
Zdecydowanie celem jest redukcja.
Dnia 09-05-2018 waga 83 kg
Na dzień dzisiejszy waga 81,4 kg

Jak na razie bez ćwiczeń które wprowadze na dniach.
Czuje się dobrze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16291
Mój pierwszy mały cel coraz bliżej czyli siódemka z przodu na wadze :D Już się nie mogę doczekać

Dzisiejszy spis treści:








Zmieniony przez - master_20 w dniu 2018-05-18 22:54:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16291
Melduje się


Wróciłam na weekend do domu i pilnowałam diety. Jestem z siebie dumna bo powrót do domu zawsze wiązał się z jedzeniem wielu pysznych rzeczy na raz :D











Zmieniony przez - master_20 w dniu 2018-05-21 13:58:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16291
Kolejna relacja. Diety dzień 12 no szaleństwo :D
Jak dzisiaj się ważyłam to wyczytałam 81,2 kg to znaczy, że powoli ale idzie w dół! Cieszę się :)
Coraz lepiej mi idzie przygotowywanie posiłków. Kupiłam sobie nawet nowe pudełka na jedzenie.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
a mierzysz się regularnie? waga nie jest jakimś super wyznacznikiem niestety.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16291
No właśnie nie mierze się ale jak juz zobacze 7 z przodu to zrobię zdjecia i pomiary.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
master_20
No właśnie nie mierze się ale jak juz zobacze 7 z przodu to zrobię zdjecia i pomiary.

Trzymam kciuki żeby jak najszybciej się pojawiła upragniona 7:). U mnie waga skokowo zaskakuje. Dwa tygodnie cisza i nagle kilogram mniej:) organizm sprytny jest i potrzebuje trochę adaptacji do zmian. Nie odda od razu :)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16291
northwestpassage baaardzo dziękuję za trzymanie kciuków, nawet nie wiecie jak mnie to motywuje


Wieciee co się stało?! Tragedia, chłopaki zamawiali jedzenie w pracy no i niestety... odmówiłam

Dzisiaj znów trochę zwariowany dzień bo wróciłam znów później i czasem siedzę do późna zeby mieć czas to wszystko zjeść.
Co mam robić w takich sytuacjach? Mam nadzieję ze będą zdarzać sie rzadko. Co robić kiedy po powrocie do domu jest niezjedzony obiad i dwa inne posilki a jest dajmy na to 21?

Mój spis tresci na dziś:


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
master_20
Co robić kiedy po powrocie do domu jest niezjedzony obiad i dwa inne posilki a jest dajmy na to 21?



Cały dzień nic nie jesz oprócz śniadania? zrób sobie jakiegoś szejka owocowego z białkiem, albo chociaż weź batona proteinowego w jakiś takich sytuacjach, ale staraj się, by coś takiego się nie zdarzało często, bo to tragedia

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No po prostu trzeba do pracy brać jedzenie i tyle. Takie omijanie posiłków bardzo utrudnia pracę nad sylwetką.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc i doradzenie

Następny temat

Czy 1900kcal wystarczy, aby przytyć ?

WHEY premium