SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy/Carramba/Podsumowanie str.52

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Wygląda zjadliwie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Pysznie Twoje jedzenie wygląda

A odzywka białkowa na dobrą sprawę może być obojętnie jaka.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Saida
Pysznie Twoje jedzenie wygląda

A odzywka białkowa na dobrą sprawę może być obojętnie jaka.


Dziękuję I chyba sobie jakąś kupię. A to z połową łydki, co mi kiedyś pisałaś, to u mnie też się sprawdziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
ronie220
Wygląda zjadliwie




Zjadliwie? Zjadliwie? Wiesz co, zjadliwie to ja Ci powiem, że możesz zapomnieć o moim omlecie i o. Pozamiatane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
TYDZIEŃ 4/ DZIEŃ 21 (poniedziałek)

ZESTAW B

1. MC 10x 44,5kg, 2x10x 49,5kg, 10x 54,5kg
2. Wykroki 4x10x 2x10kg- i tutaj poczułam, że moje uda są już naprawdę zmęczone tym wszystkim, wydaje mi się, że ostatnim razem lżej mi to poszło
3. Wiosłowanie sztangą 2x10x 29,5kg, 3x10x 32kg
4. Glute bridge jednonóż 4x 20- w końcu się udało po 20
5. Wyciskanie wąsko 2x12x 24,5kg, 10x 27,5kg, 9x 27,5kg
6. Uginanie ze sztangielkami 4x12x 3,5kg


Płyny: woda 2l, kawa x2, herbata zielona x3
Warzywa: sałata, pomidor, pieczarki

Dzisiaj jakoś tak mi kolacja za duża wyszła, ale jaka była pyszna






I moje "zjadliwe" jedzonko Owsianka na razie pójdzie w odstawkę, teraz będzie chyba tylko krem jaglany na zmianę z goframi











Zmieniony przez - carrramba w dniu 2014-11-10 23:00:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3126
Odżywkę najbezpieczniej kupić waniliową. Z doświadczenia wiem, że ten smak sprawdza się prawie zawsze. Z kolei jak wybierzesz jakiś wymyślny smak to duże ryzyko, że będzie on zbyt intensywny, przez co białko będzie niedobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Dobra, dobra.Przyznaję, że mój suchy ryż z kurczakiem wygląda blado przy Twoich specjałach

Progres ciężarowy mnie cieszy.Niedługo zmienimy trochę plan treningowy i zmienimy metodę progresji.Wtedy zapewniam Cię, że dojdą na sztangę kolejne kilogramy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Co do odżywek białkowych:

Jeśli chcesz wersji ekonomicznej to bierz SFD econo/plus.
Z wyższej półki chociażby Trec whey 100.

Smak waniliowy, jak już wspomniała a9393, jest najbardziej neutralny i będzie pasował do Twoich mieszanek.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Mam takie pytanie, czy jest jakiś optymalny stosunek BTW w jednym posiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Szczerze ?

Nie rozważał bym tutaj teorii, a obserwował organizm.Możliwe, że kiepsko będziesz tolerowała dużą ilość węgli i tłuszczy w jednym posiłku ("zapchanie").Wtedy musisz po prostu zmodyfikować posiłek tak, by nie powodował dyskomfortu.Natomiast nie brałbym pod uwagę żadnych pierdół o przyswajaniu poszczególnych składników.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT Amadi-55] Crossfit + FBW

Następny temat

Dziennik konkursowy/Bury07

WHEY premium