SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy/Carramba/Podsumowanie str.52

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zrób pomiary jutro bądź w niedzielę.Zobaczymy na czym stoimy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
ronie220
Tak

Twój dziennik odwiedza sporo osób, robisz regularne wypiski i przede wszystkim wiosłujesz większym ciężarem niż niejeden facet.Nie ma innego wyjścia jak przedłużyć współpracę w konkursie lub poza nim



Dobra, powiedz po prostu, że tak mnie polubiłeś, aż żal Ci się rozstawać

To ja może sklecę jakieś małe podsumowanie na dniach i zobaczymy nad czym trzeba będzie pracować.
A jutro nie trenuję, bo znów spuchnę i faceci będą ode mnie uciekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Nie da się nie lubić podopiecznej/podopiecznego, który robi postępy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja widzę Carrambe na scenie w bliższej lub dalszej przyszłości.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Carramba - musisz określić swoje cele po prostu. Każdy celuje w co innego - ale warto mieć jakiś cel, żeby nie kręcić się w kółko.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Jakieś 2 tygodnie przed końcem konkursu już się tak trochę pogubiłam, znudziłam, odpuściłam z trzymaniem kcal, raz było fajnie, na drugi dzień beznadziejnie, nie wiedziałam za bardzo czego chcę... Teraz też ciągle się zastanawiam nad tym co bym chciała i jakieś tam pomysły są, ale nic konkretnego. Na początku napaliłam się na tą scenę, ale szczerze mówiąc, teraz to już nie wiem, trochę mój zapał obsiadł. Oglądałam dużo filmików z zawodów i widząc pozujące dziewczyny stwierdziłam, że to chyba jednak nie dla mnie raczej nie lubię się wychylać i zdecydowanie nie cechuje mnie duża pewność siebie, a tutaj to akurat ma ogromne znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cóż, nikt nie wie lepiej od Ciebie, czego chcesz :) Ja wiem, czego ja chcę - fotek sylwetki



Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-01-31 00:38:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
Na razie się nie zniechęcaj. Jesteś na pewno zmęczona i nie tylko treningami ale też pilnowaniem rozkładu. Daj sobie odpocząć i wtedy na spokojnie i w pełni sił podejmij decyzję. No bo w końcu kto, jak nie Ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
Działaj, Carramba Zmęczenie minie, a szkoda byłoby nie wykorzystać Twojego potencjału. Sylwetka juz teraz robi wrażenie, powera też masz do pozazdroszczenia. No i Poran dobrze mówi..kto , jak nie Ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Możesz zrobić formę startową, a niekoniecznie stawać na scenie
Czekam na jakieś krótkie podsumowania, a później postaram się nakierować Ciebie na odpowiednie tory.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT Amadi-55] Crossfit + FBW

Następny temat

Dziennik konkursowy/Bury07

WHEY premium