SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy/Carramba/Podsumowanie str.52

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
WYKROKI

Mozesz troszkę mniejszy ten krok dawać.W tym dniu robisz już MC, który zajedzie tylny łańcuch funkcjonalny, więc tutaj już postarajmy się o mocniejszą pracę czworogłowych.

WIOSŁOWANIE

Musisz pochylić bardziej tułów.Inaczej będzie wchodziło głównie w równoległoboczne i dolne trapezy.
Większe pochylenie i wiosłowanie do dolnych rejonów brzucha wykończone retrakcją łopatek.Natomiast nie widzę jakichś większych błędów technicznych.Mozesz dołożyć ciężaru, bo w innym wypadku CNS będzie rekrutował do pracy głownie zginacze ramion.

WYCISKANIE WĄSKO

Podsuń ławeczkę bliżej stojaków, bo w ten sposób nie zdejmiesz 40/50kg.Pierwsze powtórzenia wyglądają jakbyś chciała, a nie mogła.W ostatnich już się trochę wyrobiłaś.Trochę brakuje koordynacj, ale sądze, że to wina zbyt wąskiego chwytu.Złap trochę szerszej to będzie stabilniej.Łokcie nadal w bok.

GLUTE BRIDGE JEDNONÓŻ

Noga, którą unosisz, ma być wyprostowana i znajdować się w jednej linii z udem nogi podpierającej.Znajdę Ci odpowiedni filmik bądź grafikę.

MARTWY CIĄG

1.Nie wyrywaj tak szybko sztangi.
2.Odkładaj po każdym powtózeniu.
3.Dolny odcinek grzbietu jest płaski.Winą jest albo niedbałość, albo zbyt słaba mobilność grupy kulszowo-goleniowej.W tym wypadku możesz jeszcze trochę zwiększyć odległość sztangi od ziemi posiłkując się podkładkami.

By sprawdzić ostatni punkt nagraj mi film z bliższej odległości, na którym robisz MC bez sztangi(ręce wiszą swobodnie).Zaczynasz od przyjęcia pozycji technicznej i schodzisz powolutku w dół pilnując ciasnoty ciała.Później wracasz i schodzisz jeszcze raz w dół, cały czas pilnując wypięcia klatki i tyłka .Wyślij na PW.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tak.To wyciskanie francuskie sztangielek.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 99 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4347
ronie220
O proszę.Kilka dni współpracy i moja podopieczna już ma jednego wielbiciela.
To dopiero początek !

pierwszy - czyli zaklepana? :)
a tak serio - skorzystam od listopada z tego planu i zobaczę jakie to zło.

carrramba

Saida miała rację, że jestem w dobrych rękach A w styczniu będzie nowy konkurs: carramba szuka męża



Carramba - słońce! znalazłaś! lepszego nie szukaj ;p

masa, masa, masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Ronnie wieczorem wyślę filmiki, ale przysiad tył, przód też na PW, ok? A ocenę wszystkiego razem daj tutaj. Jeśli mogę prosić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 99 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4347
ojaju - to przesadziłam. Carramba nie wstydź się - nikt na Twoje pośladki patrzeć nie będzie, tylko na technikę :) już nic w tym temacie nie powiem, bo jeszcze przestaniesz ćwiczyć. kropka.

masa, masa, masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
carrramba
Ronnie wieczorem wyślę filmiki, ale przysiad tył, przód też na PW, ok? A ocenę wszystkiego razem daj tutaj. Jeśli mogę prosić


To ja to stawiam warunku, jasne ?



















































Nie ma sprawy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wpis dla powiadomień.

swoją drogą będę kibicować! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
asiula996
wpis dla powiadomień.

swoją drogą będę kibicować! :)


Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT Amadi-55] Crossfit + FBW

Następny temat

Dziennik konkursowy/Bury07

WHEY premium