SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik ciężarnej, 3 trymest

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****DANE PODSTAWOWE***************************************
WIEK: 33
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: Na samym początku kilka lat zajęć fitness, a później ok. 5lat treningu siłowego
****CEL*************************************************
Urodzić zdrowego synka i czuć się dobrze w zmieniającym się ciele
****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: kontuzja odc. lędźwiowego
WADY POSTAWY: brak
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak, aczkolwiek teraz miesiączki brak
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? obecnie żelazo, jod, magnez i acard

****PYTANIA DODATKOWE**********************************
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: witaminy dla kobiet w ciąży + omega3

****DIETA*************************************************
Jem bardziej intuicyjnie, to na co mam ochotę, zachowując oczywiście zdrowy rozsądek. Kaloryczność jak jeszcze pracowałam (do 2 trymestru) była na poziomie powyżej 3000kcal, obecnie tyle już się nie ruszam, więc oscyluje ok. 2800 - 3000kcal.

****TRENING**********************************
FBW x 3 w tygodniu, dodatkowo wprowadziłam ostatnio basen (cel to raz w tygodniu) i staram się spacerować jak tylko pogoda dopisuje.

Treningi często są różne, więc systematycznie będę pisać co trenowałam. Robię na tyle na ile czuję się każdego dnia, a zmieniające się ciało i coraz większy brzuszek wymusza często pewne modyfikacje.

Ogólne odczucia
Nie narzekam na przebieg cięży, nie miewam bóli kręgosłupa itp. Oczywiście szybciej się męczę, mam większe tętno spoczynkowe i łatwiej łapię zadyszkę. Siłowo też słabiej, ale cóż, niektóre rzeczy muszę zaakceptować

Nie widzę sensu dodawania zdjęć sylwetki, bo forma nie jest teraz priorytetem. Zakładam dziennik, aby bardziej kontrolować to co jem oraz liczę na wsparcie czy pomoc w treningach podczas 3 trymestru



Zmieniony przez - Quantuna w dniu 7/21/2019 2:26:25 PM

Zmieniony przez - Quantuna w dniu 7/21/2019 2:28:12 PM
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
O jak fajnie coraz wiecej dziewczyn w ciąży zakąłda dzienniki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52344
który miesiąc/ tydzień? ja też III trymestr i przyznam, ze juz tak mi obrzydł ten brzuchol, że odliczam niecierpliwie do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anubis84
O jak fajnie coraz wiecej dziewczyn w ciąży zakąłda dzienniki

Właśnie weszłam tu kilka dni temu na forum i się zdziwiłam, że są tu trenujące babeczki w ciąży. Przewertowałam już chyba wszystkie dzienniki ciężarnych To mnie zainspirowało, aby samej założyć dziennik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Malwina198
który miesiąc/ tydzień? ja też III trymestr i przyznam, ze juz tak mi obrzydł ten brzuchol, że odliczam niecierpliwie do końca


Ja jestem w 32tc. Brzuch około dwa tygodnie temu prezentował się jak poniżej.
/Users/SERED/Desktop/IMG_1693.jpg
Teraz jest dużo większy
Też zaczyna ciążyć, ale jeszcze aż tak mi nie zbrzydł


Zmieniony przez - Quantuna w dniu 7/21/2019 8:07:31 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Tak zdjęcia nie wrzucisz, bo podałaś ścieżkę na swoim komputerze.

kliknij wyśliuj odpowiedz i an dole pod edytorem masz przeglądaj, wybierasz fotkę i kliknij wyśli

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anubis84
Tak zdjęcia nie wrzucisz, bo podałaś ścieżkę na swoim komputerze.

kliknij wyśliuj odpowiedz i an dole pod edytorem masz przeglądaj, wybierasz fotkę i kliknij wyśli

Tak teraz zrobiłam. Może być to wina przeglądarki? Używam teraz Safari.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
21.07.2019
DIETA:

Śniadanie: Omlet ze szpinakiem + 2 kromki chleba + pomidorki koktajlowe
Drugie śniadanie: makaron z serkiem wiejskim, dżemem, malinami i chia
Obiad: Burger z wołowiną
Deser: Ciasto marchewkowe + arbuz
Kolacja: Sałatka z łososiem, ciecierzycą i grzankami

Około 2700kcal

TRENING:
1a. Hip Thrust 4x15 x 20kg
1b. Squat 4x15 x cc

2a. Cable pulldown, narrow grip 4x15 x 27,5kg
2b. Standing DB shoulder press 4x15 x 5kg

3. Seated leg curl 3x12

4a. Machine chest flies 3x20 x 15kg
4b. KB swing 3x25 x 12kg

5a. Face-pull 3x15 x 10kg
5b. Glute bridge + band 3x25x cc

Na razie nie wiem jak ogarnąć tutaj zdjęcia Teraz wstawiam post z innego komputera i zobaczę czy zdjęcie się załadowało.
Dzisiaj trening o większej objętości niż zazwyczaj dla sprawdzenia czy dam radę. Było OK.
Pogoda cały dzień była deszczowa, ale udało mi się wyjść na krótki spacer, około 40min.





Zmieniony przez - Quantuna w dniu 2019-07-21 22:01:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
Fajnie - kolejna kobieta w ciąży. Witam i na pewno będę zaglądał.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Terwz widać zdjęcia :) brzuszka nie widać.
Szamka ładna i jedzenie konkretne. Super.

Nie miałaś problemu z ulokowaniem ciężaru w Hip trust?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trenig do spr

Następny temat

DT Eleonor

WHEY premium