SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik ciężarnej, 3 trymest

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 260 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5107
Quantuna
22.07.2019

Dzisiaj dzień aktywnie, rano trening zaliczony, a popołudniu spacer.
Jedynie mam problem z ilością jedzenia. W sensie, że jem ... no sporo. Dzisiaj przekroczone 3000kcal
Nie wiem czy aż tyle potrzebuję. Od początku ciąży przybrałam 15kg (jestem w 32tc), a jem cały czas w takich sporych ilościach. Boję się ograniczać, bo nie chcę, aby zabrakło czegoś maluszkowi. Ale z drugiej też strony nie chcę przesadzić też w drugą stronę i się utuczyć. Mimo wszystko BF raczej mam w normie, a przynajmniej czuję się ok ze sobą
To na tyle moich przemyśleń. Jeszcze tylko 2 miechy i się bardziej wezmę za siebie. Oby tylko maleństwo mi to umożliwiło



To masz jeszcze 3 kg w zanadrzu gdyby sprawe pojmowac ksiazkowo, tylko czy jedna ciezarna jest kserokopia drugiej aby tyc w tych samych limitach?

„Ten, kto życzliwie wskazuje drogę błądzącemu, jest jak człowiek, który drugiemu pozwala zapalić pochodnię od swojej: wszak jego własna pochodnia nie będzie przez to świecić mniej jasno” - Quintus Ennius, 239 – 169 p.n.e.
https://www.sfd.pl/Gryfina_Dziennik_Ciazowy-t1191586.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12175 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627458
Ja przybralam 12 kg i dla obu bliźniaków wystarczyło:) ale różne różniste jesteśmy:)
Jak badania krwi? Jak bardzo szczupła byłaś przed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gryfina_Rabarbell

To masz jeszcze 3 kg w zanadrzu gdyby sprawe pojmowac ksiazkowo, tylko czy jedna ciezarna jest kserokopia drugiej aby tyc w tych samych limitach?


No właśnie nie ma sensu raczej porównywania się do kogoś innego. Oczywiście wiem, że pozwalam sobie na dużo więcej niż przed ciążą, ale jak człowiek zawsze do tej pory się ograniczał, to przynajmniej przez te 9 miesięcy chce się zluzować. Przyjdzie czas na zrzucenie zbędnego balastu Najważniejsze, że jem zdrowo, nie opycham się głównie przetworzonym jedzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Ja przybralam 12 kg i dla obu bliźniaków wystarczyło:) ale różne różniste jesteśmy:)
Jak badania krwi? Jak bardzo szczupła byłaś przed?


Badania krwi dobre, a przed ciążą miałam niski bf.
P.S. O matko, bliźniaki. To faktycznie malutko przybrałaś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12175 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
23.07.2019
DIETA:
Śniadanie: Omlet owsiany z jabłkiem, kiwi i skyrem
Drugie śniadanie: Ziemniaki pieczone z indykiem i buraczkami + połowa banana i kilka truskawek
Obiad: Ryż z pstrągiem łososiowym + 2 daktyle
Deser: Makaron z serkiem wiejskim, połową banana, granatem i orzechami włoskimi
Kolacja: Sałatka z pstrągiem wędzonym, grzankami i soczewicą

AKTYWNOŚĆ: 2 spacery, 17 000 kroków

Stwierdziłam, że nie będę liczyć kalorii, aby się nie denerwować ilością jedzenia Dzisiaj na przykład nie byłam tak bardzo głodna jak wczoraj, to raczej i tak mniej zjedzone.
Ogólnie to bardzo fajnie spędzony dzień, pogoda taka ładna, że udało się sporo pospacerować.


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja jak patrzę na swoje ciało teraz to myślę że można się było bardziej przypilnowac :) ) ale czy jakbym się cofnela w czasie to drugi raz było by inaczej? Wątpię. Tez miałam podejście że to nie czas na restrykcje. Całe życie na diecie to chociaż te 9 miesięcy podczas których mamy taki roller coaster należy się trochę luzu. A to że przez rok po ciąży nie będę miała jeszcze formy? Trudno jest na to całe życie.

No, także przubijam piątkę i dobrze że nie liczysz :p jak Kalorie wysokie to jak już kiedyś będzie redukcja to przynajmniej nie będziesz musiała schodzić do jakiś drakonskich kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 260 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5107
Paatik
No to ponoć jest tak ze im niżej przed tym więcej w trakcie... Jedz zdrowo i będzie i dziecko zdrowe i matka:)


Prawda i nie mam zamiaru z ta prawda walczyc bo to dla mnie znak, ze wszystko jest ok. Moj BF przed ciaza to 15-16% i nie wyobrazam sobie abym przybierala na wadze w dolnej granicy normy lub ponizej. Celuje w 18-19 kg na plusie i nie zdobywam tej wagi lakociami tylko prawdziwa szama. 1-2 na tydzien wpadnie mi jakis slodycz ale staram sie byc dla siebie mniej surowa niz kiedys.

Quantuna mozesz byc dumna ze swojej diety, nie przejmuj sie bo to sa bardzo odzywcze pokarmy i dobre jakosciowe kalorie. Sama tak jem i sie nie przejmuje nadmiarem dobrego. btw. kiedy moge wpasc na lunch

„Ten, kto życzliwie wskazuje drogę błądzącemu, jest jak człowiek, który drugiemu pozwala zapalić pochodnię od swojej: wszak jego własna pochodnia nie będzie przez to świecić mniej jasno” - Quintus Ennius, 239 – 169 p.n.e.
https://www.sfd.pl/Gryfina_Dziennik_Ciazowy-t1191586.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Prawdzie baby boom na forum jest

Ja mam całkiem inne zdanie niż Paula, uważam że ciąża to czas, który może wpłynąć na całe nasze życie (mówię o wyglądzie) i że nigdy wcześniej ani później nie trzeba się tak pilnować i dbać o jakość posiłków jak w ciąży. To teria a w rzeczywistości w trzecim trymestrze byłam na samych bułach, drożdżówkach i rogalach ale kontrolowałam to.. jak waga za szybko wzrastała to się opamiętywałam. Na koniec było 14kg na plusie a 3-4 miesiące po porodzie, bez diety ale trenując waga wróciła do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 260 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5107
Buly, rogale i drozdzowki sa calkiem spoko, a szczegolnie te z dobrych piekarni albo wlasnego wypieku. Gorzej z frytami, chipsami, dieta dra McDonalda i innymi szajtami jedzonymi bez opamietania codziennie.

„Ten, kto życzliwie wskazuje drogę błądzącemu, jest jak człowiek, który drugiemu pozwala zapalić pochodnię od swojej: wszak jego własna pochodnia nie będzie przez to świecić mniej jasno” - Quintus Ennius, 239 – 169 p.n.e.
https://www.sfd.pl/Gryfina_Dziennik_Ciazowy-t1191586.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trenig do spr

Następny temat

DT Eleonor

WHEY premium