SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy - Radosław Rutkowski

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 598
Panie Tomku, kontaktowałem się z pzkfits iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... rzeczywiście MPJ 2013 odbędą się dwa tygodnie wcześniej niż przewiduje to kalendarz imprez, a to ze względu na nacisk ze strony organizacji światowej która chce również we wcześniejszym terminie zorganizować MŚ juniorów. Dziękuję zatem za te cenne uwagi :) ahhhh więc musimy teraz dokręcać śruby bo czas przygotowań znacznie się skrócił. Dzięki jeszcze raz i pozdrowienia ze słonecznej ostrołęki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 598
A tak poza tym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 598
Dzisiejszy dzień rozpoczety śniadaniem:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 598
Dzisiejszy początek dnia:
Ze względu na to że dziś ćwiczę czworogłowe uda + łydki odpuszczam aeroby, a więc:
na czczo:
- 3 tabletki HI TEC Nutrition MEGA BCAA 5000
15 minut później:
- 6 gotowanych jaj
- 50 g ryżu
- kawa zbożowa
- 2 tabletki HI TEC Nutrition Vitamin A-Z





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 598
A to już południe:
- 150 g gotowanej piersi z kurczaka
- 50 g ryżu długoziarnistego
z przecierem pomidorowym! MNIAMI! ;)
byłem w spożywczaku obok ale nie mieli sałaty ŁOBUZY :/





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Radku, na górze swojej wypowiedzi masz opcję edytownia swoich postów
Będzie bardziej czytelnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 598
oooo właśnie! dzięki ;) tak mi właśnie nie pasowało trochę żeby wstawiać oddzielne posty hehe, więc dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
świeżakom trzeba pomagać hehe.

Wrzuć czasem jakieś filmy z treningów, tak żebyśmy widzieli, że się nie opyerdalasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no widzisz mowilem ze to pewna informacja i powody rowniez takie o jakich wspomnialem ... nie ma za co w tym fachu trzeba sobie pomagac chociaz jak juz zauwazylem nie kazdemu powinienem na kilku osobach juz sie przejechalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 598
ok, postaram się coś zmontować ;) ja pomagam zawsze tym którzy z tej pomocy chcą skorzystać, nie ma co uszczęśliwiać ludzi na siłę. a ja? ja zawsze doceniam pomoc innych i zawsze próbuję z tej pomocy wyciągnąć jakieś nauki. nie spodziewałem się w ogóle tak miłej atmosfery tutaj, a tu proszę. jednak co swoi, to swoi hehe;) więc dzięki za wszystko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Hi-tec C6 podróbka ?

Następny temat

Alexey Lesukov bodybuilding motivation 2013

WHEY premium