SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Lafay by Turas

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1065
Stary nie o to mi chodzilo chodzi ze nie moge sobie zobrazowac przyrostow prz takim poceniu sie stale przy treningach,nie jestem laikiem jesli chodzi o cwiczenia wiec mnie za takiego nie bierzcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Co ma przyrost do pocenia ? Rośniesz w czasie regeneracji a nie treningu

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1065
Dla mnie zawsze pocenie kojarzylo sie ze spalaniem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
To nie tak działa, pocenie to naturalny efekt przy dużym wysiłku, ze spalaniem mamy do czynienia wtedy kiedy organizm czerpie energię nie z tego co zjedliśmy a z tkanki tłuszczowej

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1065
No skoro tak mowisz :D generalnie mam nadzieje ze jutro mi zakwasy przejda i jakos wezme sie za te przysiady i k2 bo lokcie strasznie mi strzykaly przy tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Długo trzymać nie powinny, bądź spokojny
Z tym K2 tak jak pisałem - kombinuj z rozstawem, a przed E możesz sobie dorzucić 2*8-10 przysiadów bodyweight dwunóż, akurat trochę nogi rozgrzejesz

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1065
Jesczze pytanko do Ciebie,jak wyglada dieta u Ciebie i rozciaganie z trenigami przepony bo mnie sie rozciagac tymi wszytkimi cwiczeniami nie chce czy to zmiejszy efekt jak bede sie rozciagal po swojemu ? no i zaliczam sie do pierwszej grupy wiec mam jesc wiecej poprostu ? w grudniu kupie sobie gainera jeszcze zeby sie troszeczke zalac mieskiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja tam dietę od jakiegoś czasu perdolę, więc w tym nie bierz ze mnie przykładu (tzn możesz brać z tego że ponad rok trzymałem miskę sztywno).
Przepony na dłuższą metę nie trenowałem nigdy bo i mi się zbytnio nie chciało, nie lubiłem tego ćwiczenia i nie widziałem żadnych efektów (chyba że tu chodziło po prostu o to żeby nauczyć się kontrolować oddech, ale to umiałem wcześniej).
Rozciągać się możesz wg Lafaya (abyś wywalił ćw 18 i 27, a 30 i 31 zastąpił innym na czworogłowy, oraz 17 robił z w miarę możliwości prostymi plecami), możesz też robić naprzemiennie co drugie z jego zestawu, możesz wg Pavla, możesz wg Mawashiego, a możesz i po swojemu, abyś to sensownie ułożył. Czyli mówiąc krótko - tu masz dużą dowolność (tylko dodam, że program Mawashiego to w sumie minimum).
Co do diety to rozdział z książki o niej jest mówiąc krótko marny (poza rozpiską co dobrze jeść a co źle). Poczytaj posty podwieszone działu Odżywianie oraz obejrzyj to (nawet koniecznie):
http://tv.sfd.pl/Podstawy-indywidualnych-planów-dietetycznych,odcinek,54.aspx
a zdobędziesz wystarczającą wiedzę, by skonstruować odpowiednią dietę

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-06 23:20:08

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1065
Jestem pod wrazeniem ja chyba bym nie potrafil bede jadl wiecej troche gainera i cos przytyje nie potrafilbym sie sztywno trzymac miski.I tak podziwiam ze tyle wytrwales w lafayu ale przykro slyszec ze juz nie cwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Abyś się nie zalał od niego, uważaj.
Teraz aktualnie nie ćwiczę bo mnie nadgarstek nakvrwia, ale i niedługo zacznę i do Lafaya w swoim czasie wrócę, żeby go dziada od A do Z zrobić, taki jest plan na przyszłość
A z tą miską to i ja nie wierzyłem że dam radę, serio

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenia by schudnąć i przypakować nieco :-) (oraz jakie odżywki)

Następny temat

Pilna pomoc! Plan treningowy na HANTLACH

WHEY premium