SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Szlifu plażowego :)- Marcin4_ IHS Team

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
hahah dobre

co do rąk ja mam to samo nie wiem jaki bym trening robil ciężko mam z nimi za to klatka i barki rozwijaja sie prawidłowo

wogóle jaka jest twoja waga i wzrost i ile masz cm w łapie ?? bo jestem ciekaw

w koszykówke tez kiedyś sie bawilem w klubie I ligowym ale jako kadet , niestety ten klub juz nie istnieje za sprawą finansów a zawsze byl w czołówce

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-04-29 10:26:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Wzrost 179cm
waga 86 (85,5)

Obwody:
sprawdzałem dziś ale sam więc nie wszystkie są pewnie zgodne ale plus minus ok.
Barki: 124
klatka 107
bic 37
pas 85
ponizej 89
udo jest zalezne od miejsca pomiaru tam gdzie mieżę czyli mniej wiecej na połowie na wypukłości prostego uda ok 57cm
łydka 41-42

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Jesteś niższy 7cm, lżejszy około 15kg, a wymiary masz mniejsze tylko w pasie i udzie
Ciśnij dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
waga taka jak u mnie , wzrost ok 5 cm wyzszy jestes a bic taki prawie jak ja bo mam 38,5cm, wiec nie doluje sie ze mam taki mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
No toś mi pojechał kolego teraz!!!
No ale może Ci wybaczę

Co do wymiarów nie ma się co przejmować sami wiecie, że to względna sprawa tak jak i obciążenia (tu już kilku się nacieło proponując mi trening i sugerując zdjęcie ciężaru - ale wtedy mają minki ehh)

Dodam w mojej kwestii był czas kiedy bardzo dużo trenowałem jadłem jak jadłem nie mając o tym pojęcia powiedzmy że odnośnie składników odżywczych byłem hmm niedożywiony. Zawsze też pilnowałem wagi bo mocno mnie zatłuszczało (słaba dieta i predyspozycje) więc robiłem tak aby nie ważyć za dużo.
Miewałem 3 treningi siatkówki (III liga) 3-4 kosza + siłownia i bieganie.
Wyszło na to, że nieźle rozwinął się układ połączeń nerwowych a z tym idzie przyzwoita siła przy niedużych obwodach. Niestety też widocznie kwestie genetyczne lub pewna adaptacja organizmu spowodowały to, że teraz trudniej jest mi rozwinąć niektóre partie- ale nie ma się co spinać.

Moje treningi są troszeczke inne jak widać zapewne z opisów i filmików a na pewno jeszcze coś powrzucam. Mocno nastawiam się na sprawność oraz treningi wytrzymałości siłowej jak również skoczności chociaż ostatnio trochę to zaniechałem ale też sezony się kończą więc jakoś tak nie ma motywacji no i czasu.

Mam jeszcze 25-28 maj Mistrzostwa Polski w koszykówce sędziów
gdzie z całej Polski spotykamy sie w tym roku na mazurach jest średnio 25 zespłów i gramy o puchar.

No nie ma się co rozwodzić i trzeba się zbierać na trening
a dziś nie będzie lekko - mam czas wiec najpierw 300 stu potem jeszcze bicepsik ruszymy no i Cardio wszystko później wrzuce może też się ktoś trafi to sklecimy jakiś trening

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Jeszcze coś mi się przypomniało z racji tego, że w innym dzienniku toczy się mała dyskusja na temat taktyki Marcina N przeciwko Robertowi. Jak wam się podobała taktyka na myszke ale Marcin ????? )

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Marcin wcale nie chcialem żebyś pomyslał ze ci pojechałem , chodzilo mi tylko ze nie jestem sam ze mam takie predyspozycje ze bic mi nie rosnie proporcjonalnie do reszty ciala

...a co do Najmana to wiedzialem ze obierze taktyke na zmeczenie Roberta tylko nie wiedzialem ze bedzie taki pasywny , jako "bokser" powinien dochodzic 2 proste i uciekac wtedy by cos moglo to zdzialac .... a nie caly czas uciekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
wybaczam Ci ;) Własnie oglądałem wywiad najmana po walce ehhh kończy karierę :(

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
tak mówi , jak mu zaproponuja znowu kase , to sie nie zawaha ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799


W klubie majóweczka, za oknem 35 stopni normalnie tylko leżeć, ale nie ma Panowie!!!! Trzeba trochę pozapier......
Wczoraj rozpocząłem letni sezon koszykówki na betonie tzw.
Jutro wieczorkiem znów lecę a dziś trochę pracy i troszeczkę się poćwiczyło



Przed treningiem High Kick Professional nowość do sprawdzenia
a z racji tego, że zacząłem od CrossFit u w wersji 300
No to była okazja sprawdzić to cudo.
Zatem dziś pierwszy trening od 2 lat na czas:


25 podciągnieć
50 ciągów 60kg
50 pompek
50 wskoków na ławkę 60cm
50 brzuchów ze sztangą 60kg
50 odważnik 16kg (nie mam 17,5 a tam jest założenie ale cóż)
25 podciągnieć

czas 17:01
Nie ma tragedii no ale najlepszy miałem kiedyś 12:06

Co do high Kicka to powiem żeby nie on pewnie byłoby gorzej a takiej potliwości nie pamiętam jeszcze na tych treningach dużo lepiej się oddychało to na pewno- po treningu miałem tak mocne drżenie rąk
że aż mimowolnie myślałem o małej wizycie pod prysznicem
To tak dla wtajemniczonych

Po wypiłem Crea fight
i powrót na siłkę


Bicepsik
Uginanie ze sztangą łamaną stojąc w wariacji
do 6-12-ok 12-15
obciążenie analogicznie 40kg-20kg-10kg
druga seria 45kg (1 ruch z pomocą)-20kg-10kg
Pdobna wariacja uginanie sztangielek siedząc
2 serie
18kg-10-4
18-8-2kg

Na koniec małe podpompowanie na modlitewniku w pełnym zakresie i bardzo powoli 3x po ok 15 powt.

Potem Cardio 30 min rowerek + gazetki do poczytania



Rano: 2xomega IH
wit met-rx
hepatin czy coś podobnego z olimpu
sylimarol po kapsułce
cissus+ fit coś z fitmaxa na stawy.

Przed treningiem High Kick Prof. tak jak pisałem
pod koniec Crea Fight
puki co tyle



Śniadanie na szybko ok 7.30 mlelo 0,5 ok 300ml+whey+płatki ows 50g+pestki dyni
9.00 Płatki zwykłe czek w klubie (bo mamy śniadania) z mlekiem

Po treningu ok 14.30 200g filetu z kuraka+ sałatka (sałata OGÓREK jogurt nat 100ml.

Na ten czas tyle za niedługo kolejna szamka


A tak się bawie poza pracą i treninigem
(fotka ma już kilka sezonów)



...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test 50/50 Siła i masa Drukarz2

Następny temat

Dziennik treningowy ftb87-siła i wytrzymałość

WHEY premium