SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Szlifu plażowego :)- Marcin4_ IHS Team

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Ale ja nie myślałem tylko o Crossfit :)...... Myślałem również o ilości sprzętu itp itd o strefie relaksu itp itd To sa główne atuty takich siłowni jednak nigdy nie będa miały tak fajnego klimatu treningowego czy też koleżeńskiego jak te o których Ty wspominasz. Wychodzi na to że najlepszym rozwiązaniem jest trenować w dni parzyste tu gdzie ja a w nieparzyste tam gdzie Ty! :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
hahaha no tak, kto bogatemu zabroni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Lubię To! ;)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Marcinie żyjesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Marcin wysłałem wiadomość , jak byś znalazł chwilę czasu odpisz . pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
pewnie jakiś urlop czy coś i to w takim momencie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Hejka!!!

Zyję, żyję spokojnie jak pisałem w innym poście trochę ograniczony dostep miałem ale już jestem!

Tomku- odpisalem Ci maila będziesz wszystko wiedział :)

X....- tak jak wspomniałem wysyłam zaraz maila i też będziesz wszystko wiedział.

Co do mnie zaraz się wezmę za wpiskę dokończylem w tym tyg plan który opisywałem wcześniej.
Za namową kolegi zmieniam teraz plan na nieco bardziej klasyczny i przez ok 5-6 tyg bawię się w push pull legs jeśli dobrze to nazywam w forumowym znaczeniu :). Potem wrzucę założenia do końca roku rozpiskę a raczej na razie szkic diety którą już stosuję 6 dzień bez żadnych ustępstw i wyskoków i planuję tak wytrwać wreszcie
Zatem jak na razie pozdrawiam i niech moc będzie z wami!!!!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Marcin odpisałem

Push/pull/leg w forumowym znaczeniu - co miałeś na myśli .

Prosty SPLIT z sensownym podziałem gdzie na NOGI masz oddzielny dzień treningowy jedyny podział 3-dniowy który według mnie jest sensowny .

co ja bym dał teraz żeby wracać sobie spocony z treningu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Co do określeń po prostu takie amerykańskie
wiesz, standardowo ze szkoły z, której się wywodze jeśli chodzi o treningi nie używa się takich nazw a spotkałem się dopiero tutaj wiec tak to określiłem.
Co do sensowności podziału czy jedyny sensowny? Na pewno z tym stwierdzeniem nie mogę się zgodzić!
Zobaczę w tej formie chociaż robiłem już coś podobnego kiedyś ale tak jak wspomniałem zdałem się na kolegę a co mi tam.....
Później opiszę dalsze założenia ale tez zobaczymy jak to będzie wyglądało w przełożeniu na koszykówkę w którą też się bawię i wagę jaką chcę uzyskać.
Kolejny etap będzie albo eksperymentem odwrócenia metody body building (kulturystycznej) lub pójdę w trening typowo siłowy od którego teraz Piotrek (znajomy) mnie odwiódł i jak się okazalo możei dobrze bo na koszykówce naruszyłem bark który w grudniu uszkodziłem
ale zobaczymy tymczasem AVE!!!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Co do sensowności podziału czy jedyny sensowny? Na pewno z tym stwierdzeniem nie mogę się zgodzić!"

Chyba mnie nie zrozumiałeś mówię o podziale 3- dniowym , SPLIT to dobry system treningowy jednak narzuca pewne prawa , na pewno większa objętość której nie upchniemy w system całościowy więc postanawiamy dzielić .

podziały typu BARKI i NOGI uważam za bezsensowne .

Marcin dochodzą do ciebie wiadomości , bo te nowe profile itd... strasznie namieszały .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test 50/50 Siła i masa Drukarz2

Następny temat

Dziennik treningowy ftb87-siła i wytrzymałość

WHEY premium