SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Szlifu plażowego :)- Marcin4_ IHS Team

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Nie powiem na kogo oddałem głos po takiej reklamie ;)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Zbliza się kolejny tydzień a z nim spore zmiany...... czas ruszyć mocno w dół bo po tej hmmm nietypowej redukcji z wagi 85,5kg zakończyłem na 92 kg ) ale tak to czasami bywa trochę specyfików trochę zdarzeń losowych itp itd. Najważniejsze ze w dużej mierze doszło masy mięśniowej. No ale czas wracać do ludzi :P nawet rower wczoraj zakupiłem :) spoko spoko nie omieszkam fotki wrzucic Pozdr

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Coś się Marcin lekko widzę o.p.y.e.r.d.a.l.a.s.z

Widzę że musisz mieć jasno określony cel i chęć rywalizacji , bo jak chciałeś uderzyć w CROSS FIT to ostro się działo w dzienniku .

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Trochę tak to trzeba przyznać, jeszcze to kolano mnie wkur....... ale powoli przechodzi jednak mam wrazenie ze nie jest tak spoko jak się może wydawać ale sam wiesz jak to jest z lekarzami i prześwietleniem zwlekam bo jak pójdę to już wiadomo, że coś wykaż :( Treningi robię dosyc solidne ale sa typowe jak to można określić więc nieco nudne szczególnie do nagrywania czy tez opisywania. Odnośnie diety też lekko popusciłem ale będzie ok w kolejnych tyg zobaczymy co z tego wyjdzie ale to inna historia albo też histeria ;) ale obiecuje poprawę od poniedziałku ok??? :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
he he , Fajnie się czyta twój dziennik jak prowadzisz na bieżąco

Jakoś Lubię wasz dział , a czasem mało się dzieję

Tak to jest z kontuzjami , ja sam się borykam to teraz sledzione mocno obiłem na treningu to staw łokciowy to kolana ITD ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Dzieki! Zatem obiecuję poprawę i od poniedziałku wrzucam wpiski systematycznie jak nie z treningu to coś refleksyjnego dorzuce albo jakieś głupoty wynajde żeby było ciekawiej ;)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Dwa moje sprzęty działające na Konie
Jeden na białego murzyna zwanego mną! a drugi no to już co innego

Bunt przeciwko cenom paliw w Polsce i tak żeby zaoszczędzić zmieniam na Bajcyckla
Zważywszy ile mnie kosztował to średnie oszczędności no ale zdrowie ponad wszystko ehhh a tu jeszcze trzeba nim za 2 godz wrócić z pracy do domu w tym upale (że też mi sie zachciało dziś śmigać do pracy niby tylko 13 km ale po 8 latach przerwy od roweru tyłek już mnie boli)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ładny sprzęcik u mnie z znajomych prawie wszyscy rowery mi się nie chcę wystarczy mi 5 moich treningów w tygodniu stałych i czasem czekam na sobotę jak na zbawienie .

Ja ekonomiczne podejście 80 złoty za karnet na cały miesiąc i jazda trolejbusami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
eee to ja siłkę mam za free ) (nawet kilka) Taki to pożyje -pewnie sobie myslisz hehe

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test 50/50 Siła i masa Drukarz2

Następny temat

Dziennik treningowy ftb87-siła i wytrzymałość

WHEY premium