SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzida do góry i jadę po swoje. BLOG będzie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345990
Marcin wszystko z umiarem ,lecz 2-wa razy w tygodniu możesz śmiało robić
W każdym treningu czyli 6-7 razy w tygodniu to za dużo ,a co za dużo to nie zdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nikt nie przypucował i przegapiłem moment kiedy ten przyszły BLOG powstał , więc dołączam do obserwatorów

100kg na raz to póki co bida Panie Kolego, ale powinno szybko wrócić na normalne tory - taka motywacja na powrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
WL to to wielka bida, muszę się przestać nad tym spuszczać i po prostu dawać do pieca. Dzisiaj jako osobny dzień te ćwiczenia pod ławkę poszły, ale to tragedia jest. Na koniec otworzyłem 130kg w siadach, tu nadal jest ok i serio te moje ugięcia i prostowania gir przed przysiadami będzie chyba moim odkryciem stulecia Liczę że wg planu do 160kg będzie bez przeszkód.

Od przyszłego tygodnia, zmiana, siady tylko dwa razy w tygodniu 2 I 5 serii ale dodam raz MC. Pod ławkę na kazdym treningu(na ile czas pozwoli).

Ps. Nadgarstki i łokcie trochę w tym tygodniu marudzą, postanowiłem ignorować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Miałem w planie zakończyć dziś 130kg, ale w 4ej serii okazało się że źle odszedłem od racja i pizlem talerzem w zabezpieczenie. Półobrót w dolnej pozycji że sztanga na plecach niegdy mnie się nie podobał a teraz tym bardziej lęki wróciły i dałem sobie spokój z 5ta seria. Chyba jest ok, ale

Później rumun I na koniec zdaje się, że glute bridge to nazywacie.
Jutro jak się uda spróbuję coś podnieść z ziemi, klasykiem a co se będę żałował no i coś pod ławkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345990
Marcin ,dawaj z tym Wl bo osamotniony jestem w dziale
Kabo nie chce wypisek robić ,i nie wiadomo czy w formie czy w lesie
Czołgu z formą w lesie i biegaczem chce zostać
Jsdolan --już emeryt z boleściami i nie trenuje
I co ja bidny sam mam zrobić
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Jawor50
Marcin ,dawaj z tym Wl bo osamotniony jestem w dziale
Kabo nie chce wypisek robić ,i nie wiadomo czy w formie czy w lesie
Czołgu z formą w lesie i biegaczem chce zostać
Jsdolan --już emeryt z boleściami i nie trenuje
I co ja bidny sam mam zrobić


Bieganie zarzucone póki co. A i nawet jakieś WL na skosie się dzisiaj napatoczyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Maras, ja nawet w szczytowej firmie to co najwyżej mogę ławkę przetrzeć pod Twoje wyniki. Smutna(dla mnie), ale prawda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja jestem ogólnie w lesie, ale 2x3x122,5 poszło więc idę dalej w poniedziałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Pora przestać się oszukiwać, przerwa zrobiła swoje - WL powitało w dupie MC. Pozostaje robić wszystko żeby nie zaczęli się tam urządzać. Jeszcze w siadach zatrzymać się przed celem i trzeba będzie się całkiem pogodzić z sytuacja i Ajazemu dupy nie zawracać wcześniej jak na wiosnę.
W skrócie, 160kg w okolicach kolan wróciło na ziemię.
I jeszcze ten niedoczas, trudno, muszę jakoś radę.

A, chociaż na wadze kolejne 2kg mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zwiekszanie cięzaru na masie

Następny temat

Przetrenowanie, zmiana klimatu, kontuzja za kontuzją, CO ZROBIĆ?

WHEY premium