SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzida do góry i jadę po swoje. BLOG będzie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Spróbowałem wczoraj truchtomarszu na czołga. I nie powie, zmieniło się trochę przez te dwa lata. Zdycha jak zawsze, ale nowsc to mnie mało piszczele nie eksplodowały. To tyle jeżeli chodzi o ten sposób.
Dzisiaj natomiast poszedłem na godzinkę pokopać z młodym i jego dwoma kumplami na godzinkę. Bardziej na zasadzie "trenera" czyli dużo gadania i kupa śmiechu. Z ciekawości założyłem pas przed i okazało się, że to najprzyjemniejszy sposób na wypalenie tysiączka kalorii. Decyzja zapadła, wchodzi na stałe, tym bardziej że chłopaki pytały czy jeszcze pohry razem.










Ale to lustro uświnione, za co ja płacę


Zmieniony przez - fanss w dniu 2021-09-17 18:44:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
te piszczele to może tak strajkują przeciw tym damskim lampasom?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Może.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
A tak serio to znam ten ból ale on szybko znika. Po każdej dłuższej przerwie to 1-2 tygodnie boli, później przechodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346011
Fanss ,zdjęcie zegarka chciałeś zrobić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Czołgu, to mnie już nie minie, nie będzie miał możliwości
Maras, toż to mój sprzęt od lat, tu pewnie już niemodny,cud że jeszcze działa
Siostro, szczupaczek jestem, że nie jeden wędkarz datę by se wytatuował jakby taka wagę wyciągnął

Dzisiaj tylko piłka z łepkami i na kozie za skautką. Jutro muszę z samego rana hycnąć na siłke poprzysiadać, bo w trasę ciśniemy skoro świt. Ale ja już znam ten "skoro świt" u mojej rodzinki
Ostatni rok robiliśmy trasę Outlander - a (swoją drogą polecam serial) teraz Downton Abbey (tez fajny) zaczynamy a główny zamek kilka godzin w jedną
stronę od domu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Udało się rano machnąć przysiady 6x5x120(ttroche się rozkojarzylem to mnie jedna seria extra wyszła) a i barki w gratisie na elegancko poszły.
Jutro jak w nogach będzie cisza rozpocznę 130 i plecak się przeora z leksza.
Nic niepokojącego narazie się nie pojawia, to zaczynam wierzyć, że coś z tego będzie. Zatem znaczki, motyle czy inne pedałowanie jeszcze muszą na mnie poczekać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346011
Pędzisz do przodu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Tak pędzę że brakło czasu na przysiady dzisiaj :( a szkoda bo giry w pełnej gotowości.

Plecy coraz łatwiej się robi bo chwyt prztpamnial sobie co powinien robić hantelek 45kg w 4 seriach na 10 repsow na koniec juz się nigdzie nie wybierał.

Tak mnie dzisiaj naszło, czy ja zamiast siadów nie powinienem WL robić co trening, bo tak jak w girach i w plerach czuje parę, tak WL leży I kwiczy. Muszę nad tym podumać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zwiekszanie cięzaru na masie

Następny temat

Przetrenowanie, zmiana klimatu, kontuzja za kontuzją, CO ZROBIĆ?

WHEY premium