SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dużo pytań !!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12007
Mam dużo pytań o moj trening i rzeczy z nim związane:

Najpierw może powiem że jestem dyslektykiem i robię dużo błędów. Moj starz treningowy to 5 miesięcy. Cwicze w domu mam do dyspozycji gryf dlugi prosty dwa krotkie lawke regulowana ze stojakami, butterfly i funkcja cwiczenia ud i 75 kilo obciazenia. Waże 69 kilo, 180 cm wzrosty rocznik 88. Nie mam rzadnej diety, pije codzienie litr mleka, litr jogurtow i jem dodatkowo sery kasze ryz i rozne rzeczy bogate w bialko. Ogolnie jem duzo. Cwicze na sucho, nie chcialbym jesszcze brac odzywek. Chcialby maby w moim treningu nie bylo glupich bledow przez ktore spadala by jego wydajnosc.

No wiec pytania:

1 czy mnozna caly czas robic trening operajacy sie na cwiczeniach na mase. oczywiscie z przerwami regeneracyjnymi
2 czy 6 cm przyrosu w bicepsie to duzo, normalnie czy malo na pierwsze 5 miesiecy cwiczen ( z 27 do 33 cm)
3 czy 25 kilo wiecej na klate to tez duzo czy malo ( z 41 do 66 kilo)
4 czy 25 serii jednego dnia na klate to za duzo (lubie klatke)
5 czy 4 razy w tygodniu 40 minut brzyszkow to przesada (brzuszki tez lubie)
6 czy mozna sobie cwiczyc salta gwiazdy itp przy treningu i czy to nie przeszkadza oczywiscie przed treningiem bo po nie mam juz sily
7 czy bieganie bardzo przeszkadza w treningu na mase
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1581
1. TAK
2. To bardzo duzo
3. To bardzo duzo
4. Za duzo ( juz wiem skad taki szybki wzrost siły u ciebie przy wyciskaniu na klatke)- powinno byc 12 serii na klatke
5. Za duzo - starczy 2 razy w tyg.
6. Lepiej w pełni skoncentruj sie na treningu
7. Aeroby zalecane sa 1 raz w tygodniu ( 30min.)

A Czy taka mała Pchła może zabić dzisiaj Lwa...?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
1. jak sie robie trening na mase to na mase... skonczysz cykl to regenerka i tak w kółko a jak pozniej zechcesz nabierzesz masy itd itp to mozesz rzezbe zrobic albo sie albo najelpiej naprzemian raz mase raz siłe ja osobiscie preferuje dosc do jakeigos wyznaczonego sobie celu np 80kg wagi i przez ten cal yczas jechac na mase...
2. duzo
3. srednio
4. zdecydowanie za duzo rób max 16!! nie wiecej bo to nie ma sensu!! nie wazne ze lubisz jakąś partie czy nie wszystkie partie powinienes tak samo cwiczyc ciezko aby byc proporcjonalny i symetryczny
5. przesada po co tak katować brzuch? daj troche regeneracji jemu... mozna miec bardzo dobre efekty cwicząc np 20min brzuch 3x w tyg... wiecej nie znaczy lepiej
6. salta hmm to takie aeroby duzo kalori pewnie nie stracisz i zawsze cie troche to rosciagnie
7. no jak biegasz to tracisz kcal wiec musisz je dodatkowo dołożyć pozniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12007
wielkie dzieki za odpowiedzi, jesli ktos by mogl jeszcze odpowiedziec na takie:

1 no bieganie raz w tygodniu 30 min, a gdyby tak codziennie 20 minut to bardzo zle,
spalam dziennie bardzo duzo kalorii ale i jem sporo bo jakies 5-6 tys dziennie to chyba duzo jak na 16 lat, same jogurty i mleko to juz 1,5 tys, a jem oprocz tego jakies 6 razy dziennie i naprawde lubie jesc, a brzucha nigdy nie mialem a wrecz bylem chudy, to chyba przez te spalanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 376 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12231
Pamietaj ze tak dobre wyniki spowodowane sa twoim wiekiem, ja np. mam 17 lat, przed rokiem jak dla jaj poszedlem se na silke to ledwo podnioslem 40 kg i mialem 28 w lapie, od tamtego czasu jedyne co robilem to podnosilem se 2kg hantelki na bica teraz znow cos mnie zlapalo i trenuje se dwa razy w tygodniu od jakiegos nmiesiaca, na dzien dzisiejszy podnosze 68kg przy 33cm w lapie.

<<<<<LoL>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
5-6 tys kalori eeeeeeeeeeeee chyba cos zle policzyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
"Aeroby zalecane sa 1 raz w tygodniu ( 30min.)" Proszę nie głoście takich bredni, żeby młody chłopak tak postępował. To jest paranoja. Uważam, że siłownia jest świetnym dodatkiem do innych sportów. Trzeba tylko nie przesadzać z objętością tych treningów i obciążeniem.

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
oczywscie ze to brednie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12007
Wielkie dzieki za odpowiedzi.
Jak ktos by jeszcze chcial mi pomoc to mam kilka pytan:
1. moze to glupie pytanie ale jak podaje sie obwod klatki piersiowej to napietej czy "w spoczynku"
2. czy mozna okreslic ile moze urosnac sila robiac przykladowo 6-tygodniowy trening na sile (o ile procent), lub ile razy sila wiecej urosnie niz np. w treningu na mase, i czy mozna go robic na sucho
3. takie glupie pytanie: po jakim czasie powinienem brac 100 na klatke, tak na oko, lub inaczej po ilu miesiacach ty brales setke
4. jesli chcialbym brac jakies odzywki na poczatek przy moim starzy to jakie bylyby najlepsze (cos slyszalem o garnierach czy czyms takim)
w kwestii odzywek jestem kompletnie zielony

z gory dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dzielony czy trening całościowy???

Następny temat

Trening brzucha ...

WHEY premium