SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drzewkoo/Dziennik/Walka z samym sobą...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3847
Helssing-ok,postaram się

Luk_aszz-jasne ze wpadne i moze nawet cos tam skrobne

Walka rozpoczęta...
Co nie zabije to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Latem masz wiele alternatyw do jedzenia np. truskawki , Arbuz, mizeria na ogórach, pomidory, czereśnie.

Źródło białka niestety pozostaje te same chyba , że przerzucisz się na rybkę ale to już wiąże się z większym wydatkiem pieniężnym. Sam jem raz na miesiąc zupkę pomidorową ale w talerzu to raczej sam ryż lub makaron polany zupą

W treningu dawaj konkretne wypiski ile co waży.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3847
Wuchta-nie wpisuje tak dokladnie posilkow,ale oczywiscie miedzy posilkami szamie owoce i warzywa(te drugie takze do posilkow).

Mysle o zakupie gainera,zawsze to jakis ratunek gdy nie moge zjesc czegos wartosciowego...co myslicie?

Walka rozpoczęta...
Co nie zabije to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Uważam, że jak najbardziej tylko nie kupuj najtańszego ponieważ możesz się rozczarować - dużo węgli prostych czyt. zwykły cukier. Polecam muscle juice z ultimate, może być również serius mass lub ja czasami zjadam whey gainer 4000 z olimpa gdzie węgli prostych nie ma dużo białka 35gram a węgli około 60gram.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3847
Ok,dzięki.

Dzisiaj trening,wczoraj był tylko ABS i rozciąganie.Co do diety to średnio ją trzymałem(zjadłem lody i kebaba)-to drugie rzadko sie zdarza

Pzdr.

Walka rozpoczęta...
Co nie zabije to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
W lecie ciężko się powstrzymać od lodów.
Ja ostatnio zjadłem pizze i nie żałuję, bo raz na czas można sobie pozwolić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
no jasne, że czasem można, siłka nie powinna ograniczać tak przyjemności w życiu . defacto jeden lód to nic takiego, ale kebab to już nieco gorzej, chyba wiadomo czemu, ale czasem po prostu nie da się przed tym powstrzymać . jedna drobna przyjemność na jakiś czas nic takiego nie zrobi .

będę śledził, rośnij .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Mi również zdarzyły się wpadki w diecie i byliśmy z Małżonka na tortilli ale bez sosów

Takie odstępstwa robimy raz w tygodniu.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
drzewko co jest odpuściłeś, czemu nic nie piszesz.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3847
Miałem nieplanowaną przerwe

Wróciłem właśnie do domu i wnawiam treningi.

Od jutra jazda i nie ma ze boli

Walka rozpoczęta...
Co nie zabije to wzmocni!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa,redukcja,act,fbw?

Następny temat

Plan, porady.

WHEY premium