SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drzemka- jej zbawienne działanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 546 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3691
ja nie polecam środków nasennych gdyz uzalezniają, ponadto doprowadzają organizm do stanu w którym bez tabletek nie zaśniesz w ogóle...

Ewentualnie spróbuj herbatek uspokajających. ostatnio nawet widziałem takie pur-erh ułatwiające zasypianie. Albo napij sie popularnej meliski.

dzieki za sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
No właśnie pijcie melise. Może pomoże a i na zdrowie pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Dzisiaj pomimo usilnych starań i pół godziny leżenia gdy oczy zamykały mi się po prostu same(bo byłem zmęczony) nie udało mi się zasnąć w dzień Dla mnie jest to niemożliwe po prostu... Teraz siedzę i padam mordą na biurko ale mimo to nie jestem w stanie zasnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Musisz się odprężć. Próbuj dalej, kiedyś Ci się może uda

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Człowieku ja jestem wyluzowany przez cały czas Ale nie mogę, po prostu leżę, odpoczywam, ale nie zasypiam. Pół godziny leżenia w bezruchu z oczyszczonym umysłem(czyli nie myślę o niczym) i wstałem tak jak się położyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4212
rzadko stosuje drzemke w srodku dnia a jezeli tak to tez dosyc ciezko mi zasnac, ale uwielbiam spac ;d

Without rules, we are nothing but savages.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Kuźwa, dzisiaj miałem drzemkę podejście drugie - pół godziny leżenia jak trup i znowu nic Biorę witaminy i minerały od olimpu, więc cynk mam dostarczony, gdy wstanę to padam, ale jak się położę to nie mogę zasnąć Wie ktoś co da się z tym zrobić? Jak nauczyć się kontrolować sen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Nie lubie spać w dzien....Bo potem nie moge w siebie jedzenia wcisnąc

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
Dzisiaj pomimo usilnych starań i pół godziny leżenia gdy oczy zamykały mi się po prostu same(bo byłem zmęczony) nie udało mi się zasnąć w dzień Dla mnie jest to niemożliwe po prostu... Teraz siedzę i padam mordą na biurko ale mimo to nie jestem w stanie zasnąć


WSTAN WCZESNIEJ NIZ ZWYKLE, MOZE POMOZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Ja zawsze wstaję zanim się porządnie wyśpię, ale jakieś 7-8 godzin nocne wypełniam, a w dzień ni chuchu a kurdupel jestem i chcę hormonu trochę złapać póki jeszcze jest czas, ale nie mogę zasnąć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawda i mity o szkodliwości jajek.

Następny temat

Smazone,, Gotowoane, Duszone?

WHEY premium